Zuzu ile keyf-i alem

diyomn zaten ama bugün afyon patlamadı acayip yorgunum valla hiç çekemiyom onları bugğn

kız zaten c.tesi işe gitmedim hiç öle lüxüm yok ama bayılıcak gibiyim gözler yarı kapalı:)
seni bile zor görüyom

ay sorma larissam kız sen nerelerdesin bakem hoşgeldin:))))))) valla düğün gecesi bir didiştik bir konu yüzünden kıskançlıktı tamamen:))))))) düğün çıkışı arabada yaptık arabayı stop ettirdi tartıştık sonra barıştık şu an çok iyiyiz aşkımcığımlar resime gelince kızlar dün gece geldim insaf bufün akşam yüklerim artıkın:)))))))

yinemı kavgaa zuzu yaaa bag evlenınce neyım giydrmez bişey sorun olur he sımdıden söle kurallarını bıkını neyım giydirmez sonra:KK1:

ay sorma larissam kız sen nerelerdesin bakem hoşgeldin:))))))) valla düğün gecesi bir didiştik bir konu yüzünden kıskançlıktı tamamen:))))))) düğün çıkışı arabada yaptık arabayı stop ettirdi tartıştık sonra barıştık şu an çok iyiyiz aşkımcığımlar resime gelince kızlar dün gece geldim insaf bufün akşam yüklerim artıkın:)))))))

:KK1::KK1::KK1:
ne varmış kıskancaksempatiksalakcinni

tamam akşam bekliyoruz o halde:hulya:

yinemı kavgaa zuzu yaaa bag evlenınce neyım giydrmez bişey sorun olur he sımdıden söle kurallarını bıkını neyım giydirmez sonra:KK1:

:KK1::KK1::KK1::KK1:
zuzu ümügünü sıkar kız eniştenin:KK1::KK1:

zuzuuuuuuuuuuuuuu kafanı kırcam yorgun morgun bilem özldık kızım ucaklarda neyım ucmusun otobüsle gelsen napacaktınn:KK1:

yaaaa kızlarrr yok biz her ilişkide olduğu gibi bizdede sürtüşmeler oluyo o alttan alıyo hep sorunu ben çıkartıyorum çünkü kötü bir dönemdeyim sinirimi ondan çıkartıyorum yoksa bizim ilişkimizde bir şey yok şu an herşey gayet iyi onu daha çok sevdiğimi bir kere daha anladım ya varya mükemmel bir koca mükemmel bir baba oluur izledimde böle onu

zuzu ben hiç sanmıyorum cicim
problem sende olabilir evet ama bu denli seni üzmesi cok anormal :nazar:

cakıl hşg canım a.s.

meloş nerelerde yaaaaaa

zuzuuuuuuuuuuuuuu kafanı kırcam yorgun morgun bilem özldık kızım ucaklarda neyım ucmusun otobüsle gelsen napacaktınn:KK1:

kızım sen ne diyon c.tesi iner inmez uçaktan kuaföre git orda koştur bütün gün dur ayağımda topuklu sonra pazar günü öle bide havaalanında taksi sırası vardı kol gibi beklemedim dış hatlar bölümüne yalın ayak yürüdüm ayakkabılar çıkardım orda bekledim tiroid hastası olduğum için çabuk yoruluyom zilloş

zuzu ben hiç sanmıyorum cicim
problem sende olabilir evet ama bu denli seni üzmesi cok anormal :nazar:

cakıl hşg canım a.s.

meloş nerelerde yaaaaaa

kız beni üzmüyoki ben kendim sorun yaratıyorum beni hep alttan alıyo annemde arkadaşlarımda hep bana kızıyo sen böle bir insanı nasıl üzersin diye bunu bana annem ve kardeşim diyo ben çok sinirliyim hastalığımdan dolayı canım o yüzden ota boka sinir yapıyorum

yaaaa kızlarrr yok biz her ilişkide olduğu gibi bizdede sürtüşmeler oluyo o alttan alıyo hep sorunu ben çıkartıyorum çünkü kötü bir dönemdeyim sinirimi ondan çıkartıyorum yoksa bizim ilişkimizde bir şey yok şu an herşey gayet iyi onu daha çok sevdiğimi bir kere daha anladım ya varya mükemmel bir koca mükemmel bir baba oluur izledimde böle onu

ii cnm sevındım inş:)

slm kızlarrrrrrr

gunaydın cnm

X