Zuzu ile keyf-i alem

nan zuzu nerdesin sen ya ne msj atıyor ne selam yolluyor.
tamamen döneyim bir hesaplaşcaz!!!!!!

kıs ne zaman msj attın cevap vermedim. sen çaldırdın bende uyuyordum yetişemedim. sonra mesaj attım. bana mesajın gelmedi zuzum.

canım benimben msj attım ama sana demekki ulaşmamış sana melodim seni özledim kız bebiş ne yapıyo anlat hele

napsın teyzesi gülücük atıyor.
aovvvvvvvvvvvvv diye konuşuyor.
mama ye bezi değiş gaz çıkar uyu.
bütün gün yaptığı bu.
bazen beni çok güldürüyor.
öpmeye doyamıyorum ya, nasıl bırakıp işe gidicem onu düşünüyorum.:KK43:

meloş gel len artık:KK5:özledık senı
kuzununda resmı yok mu cok merak edıyorum:KK69:dünde benım patronunn ortağının kızı oldu:emir_bebek:cok tatlıymış hemen dedım resm cekın
ona bişiler aldık cok mutlu oldum

zuzu jean nerdesınız lenn:KK57:

burdayım böcğk hanım o kadar zamandır yokum ulen bi insan topiğime girer özledik der ama nerde ben yokum sende girmes oldun delüüüü demek bu kadar özlemişin beni

hayırlı olsun böcüğüm
meloşun özel albümünde var bebişin fotoları
hep zuzunun yüzünden ev sahibi yok misafir niye gelsin :63:

sizde ev sahibini merak ettin o yoksa bile topiğini yaşatın ama nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:63:

meloş gel len artık:KK5:özledık senı
kuzununda resmı yok mu cok merak edıyorum:KK69:dünde benım patronunn ortağının kızı oldu:emir_bebek:cok tatlıymış hemen dedım resm cekın
ona bişiler aldık cok mutlu oldum

zuzu jean nerdesınız lenn:KK57:

bende sizi çok özledim. nan oğlumu bırakıp nasıl geleyim. ben nasıl ayrılıp işe gidicem diye kara kara düşünüyorum. bekleyin beni anacım bu ayın 26 sında başlıyorum işe.
oğluşumun resmi var albüme bak canım. ama artık büyüdü yeni resimlerini ekleyeceğim yakında. ben gelince de topiği böyle sessiz bırakmayın.
hepinizi öpüyorum. :KK16:

X