Zuzu ile keyf-i alem

hoşbulduk canım naber napıyorsun?
biz bugün dr. kontrolune gittik. dönüşte hava güzeldi. eşim gel istersen bizim salona dedi. değişiklik olsun sana da evde kapanmaktan bunaldım. benimki uyuyor. kendimi net cafeye attım.

zuzum burdayım ben. ama arada kasım annelerine bakıyorum. sakın bi yerlere ayrılma. çünkü kızlara soracaklarım oluyor.

nan niye kimse yok burda. bir gittik millet dağılmış.
geleyim sorcam size.
böcüğü beklliyorum hala.:KK47:

kendi kendime konuşuyorum zuzu nereye kayboldu?
zamanım az diyorum yaw nerdeyseniz gelin.

yemekteydım aga yenı geldım
:KK69:aman senı boşver melenkın napıo:emir_bebek::KK69:

afiyet olsun yavrum. beni boşverdim zaten. kuzum uyuyor şimdi. babasının işyerinde bırakıp kaçtım. fırsat bu fırsat dedim. 2,5 aydır dışarı çıkmayı özledim. sadece dr. gidiyorum birde market alışverişine. kıs albüme bak fotosunu koydum oğluşumun.

afiyet olsun yavrum. beni boşverdim zaten. kuzum uyuyor şimdi. babasının işyerinde bırakıp kaçtım. fırsat bu fırsat dedim. 2,5 aydır dışarı çıkmayı özledim. sadece dr. gidiyorum birde market alışverişine. kıs albüme bak fotosunu koydum oğluşumun.

aman öleyse ben cocuk neyım yapmayım:63:
cok tatlı yaa sana hıc benzemıo:KK60:nasıl zor mu bakması falan
yardımcı olan varmı

canım benim burdayım yerimde değildim ay meloş özlemişim kız seni bebiş demek uyuyo heeeee nasılsın iymisin bakayım

aman öleyse ben cocuk neyım yapmayım:63:
cok tatlı yaa sana hıc benzemıo:KK60:nasıl zor mu bakması falan
yardımcı olan varmı

acele etme bence canım. eve hapsoluyorsun resmen.
babaya benziyor bana benzeyen tek yeri çenesi.
bakması zor değil. ama yalnız olunca bütün gün odasına hapsoluyorum uyuyana kadar. annem kalıyor benimle bazen evine gidiyor. yalnız sıkılıyorum.

canım benim burdayım yerimde değildim ay meloş özlemişim kız seni bebiş demek uyuyo heeeee nasılsın iymisin bakayım

bende özledim kıs. iyi olmaya çalışıyorum. bildiğin gibi aynı tas aynı hamam.
aniden çıkmak zorunda kaldım eşimin müşterisi gelmiş. benimkide uyanmış. mamasını verdim. şimdi eşimin kucağında kaçtım yine. müşteri gelince çağırıyor.
siz nörüyorsunuz bakim?

aman kalsın lennn ozamn be evde duramam
doğurcem anama vercem:KK53:

verirsin bekle sen. hele bir kucağına al bak bakalım kucağından indirmek isteyecek misin? bende öyle diyordum ama insan sevmeye doyamıyor. sen zaten yeni evli sayılırısın. biraz tadını çıkar gez dolaş sonra yaparsın ama benim gibi de 7 sene sonra yapma.

melodicik hoşgeldin canım
güle güle büyüt prensimizi
bende bakayım resimlere :)

böcüğüm yaza hamiş ol emi :KK49:

zuzumm keyfin yerinde gibi bu aralar :KK70: aman nazar değmesin canım benim:nazar:

bu arada sabah sabah defne joy un ölümünü öğrendim.nası üzüldüm.nası genç.oğlu annesini hatırlayamayacak kadar küçük.mekanı cennet olsun

zuzumm keyfin yerinde gibi bu aralar :KK70: aman nazar değmesin canım benim:nazar:

bu arada sabah sabah defne joy un ölümünü öğrendim.nası üzüldüm.nası genç.oğlu annesini hatırlayamayacak kadar küçük.mekanı cennet olsun

canım benim evet keyifim azıcık yerinde gibi biliyosun durumları...bu arada defneye acayip üzüldüm yaaa çok severdim

X