Zuzu ile keyf-i alem

aman jean böleee sanalda insanlarrı çok takıp dert etme kendineeee kuzucum he de geç.

ya jean boşver banada dediler bir sürü laf banlandım bu yüzden bırak ya ötsünler dursunlar o tarz insanlarla işim olmaz seninde olmasın......

ozyy valla ne bilim yaaaaaa amannn bilmiyorım valla

:) ay ozzym özledi seni kız
neyseki konum kapanmamış
verdikleri eksi repleri de geri aldılar
ben yine de eksi rep vermedim onlara
Allaha'a havale ediyorum artık

ozzym şimdi sen devlette misin özel mi?
eşini yanına mı alcan?

zuzum çok sevindim senin adına
sonunda çözdünüz durumu
pek sevindim nazlı hatunum kaydirigubbakcemile3

yok be jean cim ben özlede çalışm 3 4 sene ama bizim meslekte evliyken özel çok zorlar mesai saatleri fln.devleti istiyorum bakalımm.şimdi tez fln yazıyorum.para sıkıntısı da yok şükür.o yüzden acele etmiyorum iş için

ozyym inş geçersin canım
olmazsa hem tezinde var üni.lere bi başvur bakalım
eğer istiyorsan o da öğretmenlik sonuçta
giriş çıkış saatin belli ama tatilleri az işte

yok kız jean naz yapmıyom şimdi yeni barıştık:)))))))))))))))

ayrıntılarla uğraşmayın yahu
söz değil nişan olsun sonra ver elini düğün :ecrin_bebek:
tecrübeli hatundan öğrenelim dimi ozzym ne diyorsun?

hımmm ozzy yani tavsiye ediyosun:)))))))))))))))))))))) bilmem evlensem miki:))))))))))))) dün çeyiz eşyalarımı yerleştirdik biraz anam eve sığmıyo artık her tarafta benim eşyalar kapladım bütün evi eşyalarımla ben gidersem ev baya boşalıcak :)))))))))))))

hıh bak leb demeden anlamış benim arkadaşım
evlilik ne güzel şey..
kuzenim mesela hiç iş yapmazdı bile
şimdi 2 günde bir yemek yapıyor hemde 2-3 çeşit
görünce hayret ettim akannehir

ayrıntılarla uğraşmayın yahu
söz değil nişan olsun sonra ver elini düğün :ecrin_bebek:
tecrübeli hatundan öğrenelim dimi ozzym ne diyorsun?

söz nişan bir arada olucak zaten olursa uzaktan geliyolar çünkü hepsi bir arada olucak

annende bıyık altında hadi kızım git diyor
:hulya:

:))))))))))))))))))))))))))))))valla dün bir kaç eşya daha aldım :) bakalım nereye sığıcak
jean bu arada meleğimi çektim ama makina evde kaldı:)))))))))))))))

ya bişi diiim mi mesela ben üşengeçtim böle su almaya üşenirdim şimdi mesela benim çocuk bişi istiyor üsenmiiyorum zevkle yapıyorum yemek fln güzel oluyor eğleniyorum.tabi suanda çalışmadığımdan daha bi rahatım.ama çalışana kdr iyice oturtsam ev düzenini fln.herşey yolunda olur.seviyorsanız karşınızdakini şiddetle tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…