Zuzu ile keyf-i alem

hmm CADIARZU düşüneyim birazcık

mesela ben onu arıyorum akşam tamam mı
nerdesin diyorum kahvedeyim işim vardeyip kapatıyo
ama kahvede işi olması mümkün değil bu konuşma neredeyse hergün tekrarlanıyor ki ben aramayı kesene kadar

sonra kendi işyerini kurcak tamam mı
onun ve ortağının tek anladığı kou üretim
onun dışındaki konularda bilgileri yok
benimde hem okulda öğrendikerim var hemde yılların tecrübesi var
diyorum ki bunu böyle yaparsanız daha iyi olur
yok yapmıyorlar ve daha başlamadan şirket eksiye giriyor
bride çok biliyorsun sen herşeyi deyip tersliyo

işle ilgili şey hakkında bir yorum yapamıcam normal gibi ama kahvedeyim diyip kapatması uyuz bir cvp hepmi böle peki nasıl zaman geçirirsiniz birlikte genelde ne yaparsınız görüşelim demek en çok ondan mı gelir senden mi

valla en son ikimiz keyfi gezmeye ramazanda gittik o da benim yoğun ısrarımla
devamlı bişeyler çıkıyor gidemiyoruz
nişan öncesi çalıştığımız için hep cumartesi öğleden sonralarımız çarşıda geçti onu saymıyorum
doğum günüm marttaydı o zaman izin aldık bizimkilerden çıkmak için sonra bişey oldu gidemedik
o günden kalan iznim var hesabını yap kendin işte

yani doğru düzgün bir zaman ayırma birlikte gezme yemek yeme dışarda yok ölemi

yok tabi

evet dışarda yemek yiyoruz ara ara ama planlı bişey değil
işte işimiz oluyor gitmişken hadi bişiler yiyelim diyoruz

bizim aynı yerde çalışıyo olmamızdan kaynaklandığını bahane etti hep
bakalım ayrılınca ne değişecek görcez
ama bence öyle değil çünkü biz sevgiliyken
her gün iş çıkşında bi yerlere gidiyorduk 10 dakika bile olsa beraber olmayı kar sayıyorduk :asigim:

ala ala sevgisimi tükendi acaba anlam veremedim bi türlü anlattıklarına .....seni seviyorum ne kadar sıklıkta diyo ya da en son ne zaman dedi

dün söyledi ama sık sık söylemez öyle
bende söylemem hoşlanmam öyle vıcık vıcık o yüzden adamda söyleyemiyo artık
birde geen akşam mesaj atmıştı

hımmm seviyo ama demekki onun karakteri böle billmiyomki sonradan böle oldu diyosun ilk başta böle değildi diyosun ne bilim belkide ilişki monotonlaştımı acaba?

ben biliyom sebebini
köprüyü geçti ya artık dayı demiyo direk ayı diyo

kız korkutma beni benimde öle olurmu acep köprü durumları şimdi ağzıma geleni sayıyıom hep beni alttan alıyo nişanlanınca evlenince o benim ağzıma şey etmesinkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

neyse kızlar ben kaçar işim var azıcık ece gelişme olursa haber ver kız

VAKKO

kızlar gelince şunlara bi bakar mısınız? aradan güzel bişey çarpıyo mu gözünüze? ben hic begenmedim, 4. deişik sadece, ama güzel mi deil mi karar veremedim. (kendim için değil bu arada)

kızlar linki yanlış koymuşum ve edit yok, düzeltemedim, zaten sectik modeli gerek kalmadı, kimse de yanlış linkimi görmedi ehe ehe :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…