Zuzu ile keyf-i alem

ooooooooo! kimler gelmiş. sipoş naber kısssssssss? günaydın.
neler yapıyorsun anlat bakem?

böcüğüm günaydın sana da!

cemroş bunları ev hanımları yapar, aferin kıs sana. beceriklisin demek istedim.
ay o bahçede yetişen şeyleri yemek süper olur. eşimle benim hayalim bahçali evde oturmak.

burdayım zuzum görmüyor musun?

böcüğüm ağırlaşmadım kıs daha. kendimi iyi hissediyorum sadece çok yoruldum artık. uyumadan dinlenemiyorum. bu ay eksikleri tamamlarız inşallah.
sadece mobilyası kalacak.
yarın kociş çalışıyor. 3 pazardır görüşemiyoruz.
önümüzdeki pazar annesine gitmeyi planlıyor. dananın kuyruğu kopacak.

zuzu istersen alalm tipine bi bak da koy adını. Böcük napalm hzmetci tutcak param yok. Ac mi kalym xD Mecbur ögrenio insan. Speedy torun mu? Cok güzel olur valla :) neyse ben ckyrm kzlar. Gelrm yne öptm sizi

zuzum can boğazdan kilo ile geliyor. ne yesem kilo aldırıyor. havalar tam yürümek için ideal ama yorgunluktan hafta 1 yada 2 gün anca yürüyebiliyorum.

valla cemre sen yemek konusunda hevesli değildin seni istekli görüyorum gelişme var sende devam et aferin sana:))))))))))))))))))))))))

maşallah can boğazdfan gelir sipaydi:))))))))))))))

delikafadulden çok geliyor sanırım bana -tatlicadiarzu-

sipoş kilo alcan kıs? düğüne şişko olma sakın.

daha var düğüne zayıflarım yine herhalde :sm_confused:

zuzu istersen alalm tipine bi bak da koy adını. Böcük napalm hzmetci tutcak param yok. Ac mi kalym xD Mecbur ögrenio insan. Speedy torun mu? Cok güzel olur valla :) neyse ben ckyrm kzlar. Gelrm yne öptm sizi

inşallah canım. :lepi:

meloş aksine bende iştahsızım 4-5 gündür bak kahvaltı yapamadım ağzımda çoğaldı bıraktım yemeyi iş çıkışı sandoz alıcam o biraz beni düzene sokuyo

ben kahvaltı yapmadan evden çıkamam.
kıs zaten zayıfsın daha çok kilo verecen. bende tatlı yemeyi azalttım bu aralar. burda çikolata, büskivi yemekten kilo aldım. galeta aldım, meyve getirdim.
ev gibi düzenli olmuyor işte.

valla midem çok bulanıyo meloş ağzımda çoğalıyo yiyemiyorum elimde değil biliyosun pek morelmende iyi değilim düzelir zamanla .....

kıs speedy buldunmu sen hala kayıpmı

sipoşum sana söylemedim değil mi ismini.
biz evlendiğimizde kara vermiştik isimlere.
oğluşumun adı Tuğra olacak.

zuzum topla kendini be kuzum. yarın kendini şımart ve iyi hissettirecek bir şey yap.

zuzu yok be bulamadım canım malesef..

melodi güzlemiş canım İsmi ile yaşasın inşallah uzun ömürlerle.

ayyyyyy bu öğrencileri anlamıyorum cep telf. ellerinden düşmüyor.
şak şak msj yazıyorlar, bakmadan.
ben bir mesajı 2 saatte yazarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…