Zuzu ile keyf-i alem

günaydın. Bu sabah erkenciyim kalktım kontum gelmeden börek yaptım. Kahvaltı ettik bi güzel. Sonra kontcuk uyudu. Biz yine raşa'mla kaldık. Yeni köpek alcaz bide bu akşam alman kurdu vuhu! Korkarım ben ondan. Zuzum onunda isim annesi olmak ister misin?

günaydın cemre günaydın meloş
kız sen görmeyeli amma hamarat olmuşun heee aferin sana gözüme girdin:)))))))))))))))
tabiki bu köpeciğinde isim annesi olurum nidemek:)))))))))

günaydın cemroşum. vay be güzelim sabah sabah börek yapmış.
bak ne güzel yapamam diyordun birde. benden bile güzel yapmışsındır börekleri.
raşa nın cinsi neydi golden diye hatırlıyorum.
kurtları severim ben çok güzel oluyorlar.
arka sokaklar dizineki garip çok tatlı.
bir tane var burda anneme yürürken görüyordum manyak bişey upuzun tüyleri var.
birde havlu köpekleri seviyorum.

günaydın zuzum! bugün söylene söylene geldim. yorgun ve uykusuzum.
evde uyusam hiç fena olmazdı.
akşam halim olursa annemle çarşıya gidicez. bana gecelik filan alıcaz. birde zaman kalırsa oğluşumun kozmetik cicilerini alırız. eksik listem yanımda bir ara düzenlerim.

ee yalnz kalnca mecbur ögrenilio kızlar :) raşa golden deil tam. Kırma. Barınaktan aldk tam bilmyrz ne oldugunu :) ama golden gbi. Speedynin köpegi cok güzel bence. Ben kurttan korkarm. Ama zaten eve grmicek o.

valla benimde uykum var çokkkk.....kız şimdi alıcağınız dişimi erkekmi cemre

cemre he he sende benden sin ben göndericem:))))))) meloşa :)) kargoyla

demekki sende gizli kalmış yetenek varmış. bende kurtta korkardım. ama bir gün çeşme altına gittik arkadaşlarla kahvaltıya orda bir tane vardı. yere yatmış duruyor gidip sevdim. nasıl gülüyor. hiç kalkmadı sevdim, eşim bile şaşırdı.
kız cemre döferim seni. zaten sıkışıksın dur bi işe başla sonra alırsın kaçmıyor ya!

zuzu bilmyrm ki bunu da barınaktan alcaz. Ne varsa sansımıza. Ehe ehe ben de sendnm evet

cemroş erkek alın bence. kız olursa seni kıskanır. erkek olursa seni daha çok sever.

kont para verdi bana. Zaten engeç ayın 5inde maaşım yatcak yarım da olsa. Sen rahat ol. Benim arkamda kont var :)

selam speedy. Az önce köpegndn bahsettim :) ay melos varsa öle alrz da yoksa mecbur :)

melos yeni gördm ev hanımı mı :) yok be cicek dikcem yan komsu getrdi cok varms bahcesnde. Benim bahcemde sebze var bilionuz mu ben diktm :)

slm spessdy naber kız

meloş nereye gittin zilli

cemre ben o zaman sevdiğim isimleri sana sıralayım

cemre oooo sen benı gectın nan
bgun bende börek ettım
köpek alcanız gene demek zuzu ısım annesı olur

meloş yorma kendını yaa ağırlaştında ıyıcene
bugun halledersın ınş zamanın az kaldı hazr olsun

X