Zuzu ile keyf-i alem

kızlar bi de biz birlikte mi yaşıyoruz da adam evden cıkarken para bıraksın =)

ya senin nişanlın değilmi cemre sıkışıksan iste ne var bunda siz bir adım atmışsınız ala ala kocan olucak yakında

asıl kont bunalır anam =)
alışkın diildir böle 3 kuruşla, kredi ödeyerek yaşamaya. sen ben olsak nese der idare ederiz de kont işte bu ahaha =)

açlıktan ölürüm de istemem nasıl diim ki ya ne diim veya siz bana söyleyin ben diim =) ayy yokk çok utanırım ben.

ya amma abarttın heeee tamam sevgilin olsa neyse de nişanlın ben sürekli iste demiyorum anlıyorum seni ama sıkışıksın şu an peki sen söyle başka çözüm varmı

yok başka çözüm ama olması lazım işte. cünkü ben bugün alırım yarın alırım da nereye kadar... hep istemek zorunda kalırım

ayy ayy eglenceli şeyler konuşalım ya benim icim karardı. kaynanamda kaldım ya zaten bi kac gün, sıkıldım iice

meloş yazsana kız özlemedin mi beni 2 ay aradan sora koştum size geldim alla allaa

geldim kızlar!
ay cemre hem para isteyemiyorsun hem onunlasın yapma.
seni bu kadar çok istedi madem ihtiyaçlarını karşılamak zorunda kont bey.senin durumunu biliyor kendi niye bırakmıyor? sen nereye kadar idre edeceksin parasız. eve alışveriş yapıyordur herhalde.

özledik herhalde yani. ama ben satıştayım canım demin yoğundum ondan çıktım.
arada gelen oluyor yazamıyorum.

hmm anladım canım =) olsun tabi iş saati, o daha önemli.
alışverişi tabi yapıyo canım o kadar da deil, faturaları ödedi, markete gittik, benim kitaplarımı aldı, almanyaya gitti. giderken parada bıraktı bana. ama 3 gün icin gidip 6 gün kaldı malesef dün gece geldi, sabah ben çıkarken de uyandırmadım onu yorgun diye. neyse zaten benim ayın 5inde maaşım yatıyodu en gec. şimdi birazı kesilcek tabi ama o yatıcak yine en az 450 falan yatar yine. bi kac gün gecse rahat ederim ama bi dahaki aylarda nolur bilmiyorum valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…