Zuzu ile keyf-i alem

bişey etmicem böcük. sadece gıcık oluyorum.
hiçbirşeye el atmayıp ay torunumu görmek istiyorum demesinler kafa göz dalarım. klava:
nan ilk torunları oluyor yuhhhhhhhh diyorum.

ulen zuzu bilmion mu onları zaten bilmeyen varsa anlatiim tekrar ama
bide kızlar rica etsem isimsiz konuşabilirmiyiz =) e... m... falan yazın en azından herseyi anlatıoruz burda bi tanıdık çıkcak die tırsıyorum artk. kendi adımı da deiştirmeye çalıştım yapamadm ama :S bulamadım nerden ypcagımı

böcek gecti sıkıntım tabi kaynanamda diilim cünkü artık

aferin kıs birde yemek yapamam diyordun. bak oluyormuş işte.
sen gelinlikçinin yanında çalışıyordun demi?
hani bocuk işliyordun rahat diyordun.
ne okuluna gidiyorsun?
kıs anlat işte nazlanma!

benim altınlar kanatlandı uçtu para, cumhuriyet falan demeyin bana icim fena oluyo. bugün cebimde 5 lirayla okula gittim geldim emre duysa kızar bana ama isteyemiorum ondan, alamam yani utanırım

ulen cemre nasıl yani kaynanamda kalıyom demedinmi sen?kendi evindemisin ? yönetime msj at isim konusunda onlar yardımcı olur

meloş ben aslında resim ögretmeniydm bi kursta. yazın kurs tatil oluo ben o sırada gelinlikcide çalıstım. bide üniverste sınavına grmştm şmdi tekrar okula başladıgım icin mecburen kurstaki işimi bıraktım. o da cok iyiydi msela yazın 3 ay gtmedim ama maaşımı hep aldım =) bu gelinlikcide biliodu dier işimi akşamları yapmam icin veriodu bide kurs öglen 13.30da başlıodu sabah falan yapıodum evde. şimdi ilk hafta istemedim bi de kaynanamda kaldım ya makine yok nasıl yapiim pazartesi iş vercek bana yine ama

ben babamdan bile alamam şekerim malesef öle bi huyum var patrondan maaşımı zor alıyorum desem yeridir. şimdi kendi evimdeyim ben net bagladı okul icin lazım die.

cemre uçtu mu nasıl yani. akannehir
ay anlatmadığın ne kadan çok şey var.
anlat çabuk!

eeee ondan alamam bundan alamam kızım delimisin yanında bir miktar para bulundur ALLAH korusun bir şey olsa .....babandan iste hiç bari sen kızısın yaaa ala ala

kıs hem isim söylemeyin diyorsun hem kendin yazıyorsun dikkatsiz.

:))))))))))))))))))))) aman ne yapsın kızın kafası karışık

o zaman senin için bir hesap açtırsın. bankamatik kartı çıkartsın sana. düzenli para yatırsın. sende lazım olunca çekersin. para lazım olsa ne halt edicen?

meloş kız zaten para isteyemiyo hesap aç nasıl desin gııııı:)

onun düşünmesi lazım. kız sürekli çocuk gibi para mı istesin.
evden çıkarken sormadan bırakması lazım.

ayy dogru ya kendim isim sölemişim ne saçmayım cidden ehe ehe
alamam ben yani bilmiyorum da, bide bişey isteyemiyorum ya üstünde o kadar borç var zaten. iyice bunaltmıym diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…