Zuzu ile keyf-i alem

iyi oldu şükür jean im.ya herkes düğünü beğenmi ben de anlamadım rüya gibiydi bi baktım bitmiş.Allah herkese huzurlu bi düğün nasip etsin.ilk dans şarkımız pervaneydi çok güzel oldu ben duygulandım gözüm doldu diyorum ki benimkine sil gözümü çaktımadan bi sildi ama makyajı da sildi attı nerdeyse :) giriş şarkımız fanfan dı.jean cim tavsiye ederim.süper oluyor.pasta müziği de senden başka.

çokk eğlenceli oldu o şarkı da.çok uydu ortama

iyi oldu şükür jean im.ya herkes düğünü beğenmi ben de anlamadım rüya gibiydi bi baktım bitmiş.Allah herkese huzurlu bi düğün nasip etsin.ilk dans şarkımız pervaneydi çok güzel oldu ben duygulandım gözüm doldu diyorum ki benimkine sil gözümü çaktımadan bi sildi ama makyajı da sildi attı nerdeyse :) giriş şarkımız fanfan dı.jean cim tavsiye ederim.süper oluyor.pasta müziği de senden başka.

ozzym benim hayalimi yapmışsın canım
ama benim dans müziği kararımı veremedim
nasıl oynadın mı düğündede?
evden çıkarma merasimi oldu mu,ağladın mı şekercim?
ay biz birbirimize benziyoruz ya ondan soruyorum hep k.bakma sakın kaydirigubbakcemile2

günaydın jean....ozzy sevindim senin adına herşeyin güzel geçmesine ama artık şu bekar yazısını kaldır evli yap:)ne güzel şimdi yeni evindesin koysana resimlerini bakalım yaa hazır evdesin artık

evden çıktım evet.aldılar beni.ama ben işi gırgıra vurdum fln.babam ilk gelinlikle görü nası şaşaırdı ama yüzü gülüyordu öle olunca ben de gırgıra vurdum olmuş mu yaaaeaa fln diye.sora aşağıya inip arabaya bindiğimde zor tuttum kendimi.orda eşim dalgaya fln vurdu ağlamadım.
düğünde de bayaaaaaa oynadım ki ben bilmem ama insan oynuyor yaaaaa he de içinden gele geleeeee.
dans müzğini hiç düşünme pervane yap derimmmmm çok güzel oluyor sözleri o kdr manalı ki

hee bide ben dans müziği böyle
popüler şarkılar değil de
eski nostaljik şarkıları istiyorum
tabii henüz bulamadım
senden başka nasıl tepki aldı canım? bayanssulusmile

aaa evliyim yapim ya unuttum onu.cnm elimde albüm fotoları fln yok.yapacağım yaniii ama bi gelsin fotolar :KK66:

günaydın herkese neden bana günaydın değil pando?
ozzy anlat bakalım neler yaptın ne yapıyosun

zuzucum ilk mesajımda sadece sana demişim.
oyüzden sadece zuzuya değil hepinize günaydın demek istedim.

napimmm zuzumm.geçen pzt düğündü işte koyarım bi ara fotoları.baya güzeldi herşey yolunda gitti.2-3 günlüğüne amasra ya gittik.işte benim annemlere onun annesigile fln gittik.bugün evdeyim işte :) daha çalışmadığım için bi süre evde olacağım sanırım.zaten tezim var onu yazarım artıkın.eve evliliğe alışırım.bakallımmmm

sen neler yaptın.seninkiyle aran nası?iyi kötü bi gelişme var mı?

hayırlı olsun ozy. çok güzel ya çok sevindim senin adına.
bakalım bizde görücekmiyiz o günleri.
şarkı seçimlerinizde çok güzel olmuş.

yaa amatör foto koymak istemiyorum da ondan şekercim :)bugün yarın gelir albüm fotoları eklicem :KK66:

senden başka yı çok sevdiler jean cim.eşlik edenler fln.çok güzel oldu

evden çıktım evet.aldılar beni.ama ben işi gırgıra vurdum fln.babam ilk gelinlikle görü nası şaşaırdı ama yüzü gülüyordu öle olunca ben de gırgıra vurdum olmuş mu yaaaeaa fln diye.sora aşağıya inip arabaya bindiğimde zor tuttum kendimi.orda eşim dalgaya fln vurdu ağlamadım.
düğünde de bayaaaaaa oynadım ki ben bilmem ama insan oynuyor yaaaaa he de içinden gele geleeeee.
dans müzğini hiç düşünme pervane yap derimmmmm çok güzel oluyor sözleri o kdr manalı ki

ayy canım
ağlamaman inan çok iyi olmuş
bende sırf ağlamamak için eve geri dönmeyi düşünmeyenlerdenim
oynadın demek vay bee o zaman ben hiç kendimi sıkmayayım kaydirigubbakcemile3
düğün istemem,salon istemem diyorum
kokteyl düşünüyorum ama bakalım :hulya:
şarkıda diyor ya başında bal arısı gibiydim,pervanelere döndüm diyor ya
ama benim ilk aşkım onun da ilk :eek:
uymadı o şarkı
fun fun da siper ötesi çook etkileyici

benim için de o ilk jeancim.ama öle düşünme.ben şöle düşündğm onu senden önce kıpır ıpır böleeeeee bişileri takmaz biriydim.senden sonra sana pervane oldum gibilerinden düşündüm zaten onu bi kere diyor.:KK70: ama sen bilirsin tabi.daha o zaamana güzel şarkılar çıkar belki

zaten adım silinmiş opuyorumnanaktan
Dilşadtan da silinmiş
bakalım şimdi hannem,missim,lepim kaldı :1hug:

X