Zuzu ile keyf-i alem

bılmemkı nıyeyse
gelmıo bıde bana fırça atardın zuzu garusu
sabah kacta kalkıon senı uyandram mı
beleş dakıkalarım var
4880 dk
sabah 10 aksam 10
kocam olmasa gene dedıkodu ederdık

pazar sabahın bu saatinde işteyim.
dün öğleden sonra evdeydim.
bu sabah not aldığım ajandam ve defterim kaybolmuş masamdan.
kim aldıysa fena yapıcam.
çok uykum var, hepinize iyi pazarlar!

günaydın herkese neden bana günaydın değil pando?
ozzy anlat bakalım neler yaptın ne yapıyosun

napimmm zuzumm.geçen pzt düğündü işte koyarım bi ara fotoları.baya güzeldi herşey yolunda gitti.2-3 günlüğüne amasra ya gittik.işte benim annemlere onun annesigile fln gittik.bugün evdeyim işte :) daha çalışmadığım için bi süre evde olacağım sanırım.zaten tezim var onu yazarım artıkın.eve evliliğe alışırım.bakallımmmm

sen neler yaptın.seninkiyle aran nası?iyi kötü bi gelişme var mı?

gece nasıl geçti gece onu anlat...nasıl hissediyosun kendini merak ediyorum ....sevindim senin adına ben ne olsun hala aynı

napimmm zuzumm.geçen pzt düğündü işte koyarım bi ara fotoları.baya güzeldi herşey yolunda gitti.2-3 günlüğüne amasra ya gittik.işte benim annemlere onun annesigile fln gittik.bugün evdeyim işte :) daha çalışmadığım için bi süre evde olacağım sanırım.zaten tezim var onu yazarım artıkın.eve evliliğe alışırım.bakallımmmm

sen neler yaptın.seninkiyle aran nası?iyi kötü bi gelişme var mı?

ayy canım benim
hadi bakalım kolay gelsin
nasıl bi duygu tatlışım?
yüksek lisans tezi miydi

evet yüksek lisans teziydi.zuzummmmmmmmmmmmm gece de nası olsun herşey yolundaydı diyim :)
herşey yolunda olduğu için iyi hissediyorum tabi.bi sıkıntı olsa kötü bişi.zor bi durum.

tatil sakindi canım.ben çok ciddi anlamda psikolojik yorgunluğa sahiptim :) başımın ağrısı geçti sakin memlekette iyi geldi yani

ay canım benim
sen nasıl seviyorsan işte
sevindim senin adına
ne güzel her şey iyi geçmiş opuyorumnanaktan

X