Zuzu ile keyf-i alem

sınırsız ders özelde oluyor işte canım diğer grup 120 saat ve saat ücretinden maaş alıyorum özelde ise öğrencinin anlaştığı ücretin yarısı benim ama kaça anlaşıyorlar bilmiyorum ocağa kadar flan sanırım 500-600 denilmiş hostese ama henüz onlarda anlaşmadı düşünsene biri geliyor maddi durumum yok flan diyor daha aza anlaşıyor yada ne bileyim hiç ücret vermeden geliyor o zaman ben ne olcam :)

işte bide özelde ondan soruyorum geri dönmek istemem dersleri hani sınırsız ya o da sürekli isteyen se yada ne bileyim işsiz biri gelecek sınırsız eğitim hergün 4 saat geliyormuş ayy Allah korusun diyorum ama saat sınırlaması olmalı özelde diye diyor yok sen ne zamana bitirirsen hıpızlı anlatcam yakında

ya thy sınavı p.tesi günüydü bitmedimi ki jean ben de hosteslik eğitimi aldım biliyormsun.....ark p.tes,girdi sınava

valla canım eğitimci olan sizsiniz valla bilmediğim bir konu hakkında yorum yapmak istemem ama özel bana daha iyi geliyo çabuk biter yine tekrar başka gruba geçersin onu demek istemiş müdür

umarım öyle olur zuzum bi geçsin şu dersler bakalım ne olacak her dersi tek tek saatine göre yazıyorum zaten du bakalım anlayacağız kardamıyım kazıklanıyor muyum kaydirigubbakcemile3 bura yeni dersanem bende yeni başladım işe ve daha önce çalıştığım yerlerde böyle sistem yoktu mesela en avantajlı yanı bütün gün dersanede değilim özellerde saatinde gidip geliyorum yani günde en fazla 6 saat ordayım zemuszemus

ya thy sınavı p.tesi günüydü bitmedimi ki jean ben de hosteslik eğitimi aldım biliyormsun.....ark p.tes,girdi sınava

evet canım ona girdi 2. kademe var ve 3. onlara hazırlanıyor orda çalışan biri bu sanırım 7 yıl vardır 34 yaşında haun ya anlatıyor varya nasıl özeniyorum hostesliğe ah ah ah ne diyeyim zuzum gel beraber yapalım hosteslik olumunekankayizsmile

ne demek ozzy ben ara ara buldukça gönderriimmmm
jean kız ben zaten eğitim aldım sertifikam var 5 ay eğitim aldım

uzun hikaye jean anlatırım bir ara sen öğret bana ingilizce:)))))))))))))))))))

ozzym öpüyorum seni tatlım

tamam öğretirim zuzum bir saat 100 dolar sen istiyor duşh veriyor 100 dolar daha ilık suda duşh

:)))))))))))))))))))))))))))))) bende sana bol bol pasta çörek yaparım olurmu:)))))))))))))))9

ben bilo vereyim diyorum o ne diyor bak diyet yaptır hacım bana 60lardan kurtulmak istiyorummmmmmmmmm

bak bak ne diyor kız ben artık balık etli olmak istemiyorum nişanlancaz daha fotoda öyle olmak istemiyorum senin gibi olayım sen kaçsın 40lar mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…