Zuzu ile keyf-i alem

zuzu yok lafım sana deıl be cnm
daha ıkı gün evvel kendı oruçlu ıken (tabı süreklı mırın kırın yok mıdem yok başım yok acıktım ne kdar oruçsa artık)
diğer akrabası cocuğa çay ıcme burda yaa ayıp ama orucluym dıordu
bugün gelmış
karşımda şeker yıyo yanımdakılere ıkram edıo

bende çok sabırlıyım ama sabrım bıtaşmaya görsün
zaten oruclu olmasam coktan onu yolar iştende atılırdım

jean amma zor soru sordun cnm
aryıldızda gercekten cok eskı cok sağlam ve kalıtelı fıyatları hakkında bılgım yok ama lıstemde kesınlıkle var
bıde en son emsandan ablam catal kasık bıcak verdı 6 kişilık yenı yenı kullanıyom
benzın ıstasyonu vermıştı
onlarda cok güzel
bunun dışında korkmaz hisar sonra bievdekı takımlar
bazı yabancı markalrda var ama suan aklımda deıl
dıycem o ki
karaca ve shafer olmasın yeter
hee benımkı ne marka dıyeyım sana özcoleksıyon
evlenmeden baya önce almıştım
sırf ömür boyu garantısı var dıe almıştım

bıde kllanım cok önemlı
bulaşık mak.kurutsa bıle ben leke kalmaması ıcın kesınlıkle bıdaha kurularım

teşekkürler canımcım demek nerde kampanya oraya koş :eek:

böcüğüm iyi dayanmışsın sen valla iyi sabretmişsin ve çok çok iyi cevaplar vermişsin kız bu hatun aşağıdaki misafir olmasın ne dersin?kk da takıldığını da biliyor üye adını biliyorsa o olabilir boshayallersmile

kızlar ben çıksam ayıp olmaz demı
lahanayı sarmam yanıınada bısıler etmem lazım
soğuk yenebılcek cunku eşim ısyerınde açıo
yanına götrsun

ben kaçtım kendınıze ıyı bakın

ayy yok nan evınde pc sı yok
ay bıde dıo ben pc alcamda gerek yokkı ben sevmem
ama sabah gelır gelmez pc ye koşar sankı kaçıran var

ben arkasından bısey demem ondan korkcak deılım
ama yarında aynı şekılde devam ederse bılınkı önce onu yıolar sonrada işi bırakırım

kızlar ben çıksam ayıp olmaz demı
lahanayı sarmam yanıınada bısıler etmem lazım
soğuk yenebılcek cunku eşim ısyerınde açıo
yanına götrsun

ben kaçtım kendınıze ıyı bakın

ayy kocişini de nasıl düşünür Allah kolaylık versin canım eşinin işi zor :hulya:

kolay gelsin öptümmm

ayy yok nan evınde pc sı yok
ay bıde dıo ben pc alcamda gerek yokkı ben sevmem
ama sabah gelır gelmez pc ye koşar sankı kaçıran var

ben arkasından bısey demem ondan korkcak deılım
ama yarında aynı şekılde devam ederse bılınkı önce onu yıolar sonrada işi bırakırım

misafir alındı 1 tane kaldı kaydirigubbakcemile3

yok bea kaçmadım diğer konuda missle ders işini konuşuyoruz bi baksana müdürüm sende müdürsün anlarsın :1hug:

iyi gidiyor canım hostesim gitti çine cuma dönecek akşama ders ister belki ama o gün benim doğum gümüm banane eylülde grup derslerim başlıycak canım şimdi bu öğrencilerim kursun bulduğu özel dersler fakat normal kursla aynı ücreti veriyorlar yarısını kurum yarısını hoca alıyor da bi sorum var missim ben anlamadım ya özelde saat sınırlaması yok haftada istediği kadar gelebiliyor ama grup dersinde 120 saat ama müdür diyor ki grupla 120 saatte bitirirsin özelde 52 saatte daha seri para kazanırsın diyor ben bu sistemi pek anlamadım

zaten tam alıyor ücreti yarısını ona yarısını bana özellerde ama saat sınırlaması yok kafamı karıştıran o sen ne zaman bitirirsen o zaman diyor bunu anlamadım ben :KK43:
şimdi hostes thy de sınava gircek onunle hep gramer yapıyoruz english grammar in use canım diğer öğrencim de bankacı o da kpds ye hazırlanıyor uğur özüdoğrunun kitabıyla çalışıyoruz o ikinci seviye diğer öğrencim açık öğretim turizm okuyor sınavına az kaldığı için test çözüyoruz çıkmış soruları soru üzerinden anlatıyorum şu özellerle bikaç ay çalışayım anlayacağım hanginde kazanıyorum ama bilmiyorum yaa

evet bana onu dedi müdür mesela eylülden hazirana kadar grup dersi sürüyor diyelim bu 700 tl özel geliyor öğrenci sıırsız ders ben konularını ne zaman bitirirsen bitiyor kursu o da 700 ben ordan 700 ün yarısını kursta yarısını alıyor kurs ben burdan bişey kazanmıyorum prestij kazanıyorum diyor mesela şey dedi mantıklı geldi hani özel ders mesela kursta saati 40 tl ise öğretmene 20 tl kalıyor ama o ders ne kadar sürüyor çok az dimi sonuçta maddi açıdan büyük yük sürekli özel ders hostes aylık verecek parayı o ödeme yaptığında ben maaşımı alacağım eylüle kadar özeller böyle daha sonra grupta kaç derse girdiysem ders saati ücretinden hesaplanacak ve maaşı öyle alacağım.

anlamadığım özel derste derya deniz ingilizce konusunu bitirdim diyelim benim 1 kez anlattığım konuların hepsini anlamaz ki ama bilemedim bunu nasıl olcak gerçi hostesin sınavı en geç ocakta ocağa kadar çalışcaz diğeri bankacı sadece hafta sonu geliyor sanırım karlıyım biraz ?

valla canım eğitimci olan sizsiniz valla bilmediğim bir konu hakkında yorum yapmak istemem ama özel bana daha iyi geliyo çabuk biter yine tekrar başka gruba geçersin onu demek istemiş müdür

X