Zuzu ile keyf-i alem

kız böcük aklımdayken sorayım sana arkadaşımın ablası porland alcakmış tencere çatal tabak ne zarsa ondan alcakmış iyi mi o kız?

böcük nan körün gözmü senin iyi bak Konuyu Toplam 6 Kullanıcı okuyor. (3 Kayıtlı kullanıcı ve 3 Misafir)
zuzu44, jean+, uğur böcüğü

küçük sırlara bakıom:nazar:

zuzu bugünde sarasım yok desemboshayallersmileyaa ınanılmaz ağırlık var üzerımde
yalnızlıktan korkuyom ondan uyyamıomda
ayy dur ben sana kavga ettımı anlatcaktım

evet misafir 2 ye düştü ay bende küçük sırları izlicektim yaaa offffff laptopa geçmem lazım o zaman pc den yazıyom şu an

porland ın ben desnlerı ve kalıtesını beğenıyorm kahvaltı setlerını görmuştum cok güzellerdı
ama kullanmadığım için bısey dıyemem
hadı yemek takımını bılıyormda catal kaşık olarak maalesef bılmıyorm

hisar güzeldır mesela

nan jean sen düşman mısn bee sar dıycen yerde
bu arada nıckınden dolayı hep eskı işim aklıma gelıo 4 yıl kadar çalştım colıns jeans te:nazar:

zuzu bugün canım maden suyu istedi pazar günü babam aldı 12 tane anne maden suyu dedim dedi bitti söylendim ona nasıl olurr yuhh dedim

o değilde hacı ben pastayı nerden alsam ya :ecrin_bebek:

:)))))))))))) bende sırma soda çok sefviyorum şimdi içiyorum yarısını verebilirim:))))))))))))))
valla bilmem ki fatihte hangi pastaneler var hatırlamıyorum nee pastası ulen kimin doğum günü

porland ın ben desnlerı ve kalıtesını beğenıyorm kahvaltı setlerını görmuştum cok güzellerdı
ama kullanmadığım için bısey dıyemem
hadı yemek takımını bılıyormda catal kaşık olarak maalesef bılmıyorm

hisar güzeldır mesela

bazıları kalitesiz diyor mesela kütahyayla aynı fiyat takımları porland yerine kütahya al güral al diyorlar çatal bıçak ne alınmalı böcüğüm?

her şube sabah 9da acıyomş bıze 8 bucuk dedıler
neyse dün gıttık bekle bekle bı kızla otrdk
dkkanı accaklar 9da geldı
tabı onlar gelmeden kız günahlarını baya aldı
yok işte bızde yarın 9da gelelım ne bu böle falan fılan
bende dedım dur bı önyargılı olma soralım bı
neyse dkkanı açcak cocuk geldı bıde bunlar akraba neyse
cocuğa hemen nerdesın sen saat kaç bılıyon mu dıye üsteledı
bende ağzımı açmadan dınledım

:)))))))))))) bende sırma soda çok sefviyorum şimdi içiyorum yarısını verebilirim:))))))))))))))
valla bilmem ki fatihte hangi pastaneler var hatırlamıyorum nee pastası ulen kimin doğum günü

ayy versene zuzu ağzımı yasladım cama zemuszemus

dilek var o da ünlü selam var flan benim doğum günüm ulen daha geçen gün konuştuk ya alsanaalsanasmile

nan jean sen düşman mısn bee sar dıycen yerde
bu arada nıckınden dolayı hep eskı işim aklıma gelıo 4 yıl kadar çalştım colıns jeans te:nazar:

hımm ne hoş canım benim nickimde hiç onu düşünerek almadım he ispanyadan arkadaşım jean carlos david ile konuşuyordum üyelik alırkene evet ispanyol çocuk ismi ne kadar uzun dimi :) onunla konuşuyordum hemen adını yazdım çocuğun aklinialirimsmile

X