Zuzu ile keyf-i alem

mavrulam ekledim seni gir bak canem albüme....
valla bende iş yerinde masamın altında terliklerim var ayaklarım sızlayınca terkillerimi giyiniyorum ama terliklerim süslüdür heeee:)))))))

bende aynen bu kanıdaydım
halada öyleyim
ama agzımdanda kabul lafı cıktı eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
üffffff stres oldummmmkaydirigubbakcemile

Herşeye karşı çıkan sen bunu mu kabul ettin :mymeka:
Aferin sana ...
Ya belki iyi olur canı ama uzak olmak her zaman iyi biz 2 otobüs değiştirmemize rağmen her hafta sonu gidiyoz yakın olan eltimle rhep ordalar :mymeka:

ceketi dün aldım kızlar izmire giderken dar kot beyaz badi o gördüğünüz ayakkabının beyazıını ve ceketi giyinicem

Bende lacivertini alacaktım artık alamam hamilelikten dolayı :sinifsinif:
Bence beyaz yerine başka renk giyki ceket göstersin kendini
Çok anlarım ya bir de yorum yapıyom :kedi:

yok tabi yapıcan canım yorumunu ben çok rengarenk giyinmeyi sevmiyorum ayakkabı beyaz ceket beyaz badide beyaz seviyorum pantolan açık renk bazen beyaz dar pantolounda giyiniyirom giyinnice foto çekilicem mavrulam görürsün o zaman şekerim

yok tabi yapıcan canım yorumunu ben çok rengarenk giyinmeyi sevmiyorum ayakkabı beyaz ceket beyaz badide beyaz seviyorum pantolan açık renk bazen beyaz dar pantolounda giyiniyirom giyinnice foto çekilicem mavrulam görürsün o zaman şekerim

Tamam canım olur...Şeniz

larissam aferin nasıl kabul ettin. hem vazgeçebilirsin henüz aranızda resmi birşey yok yok. ilerde aile ilişkilerinin sağlığı açısından ayrı oturalım dersin.
seni gerçekten seviyorsa bunu anlar.

zuzum beyaz ceketi çok seviyorum. ama izmirde pişersin ceketle.
beyaz cekete siyah badide şık olur.
kız sen pek kokoşmuşsun.
ah ah evlenmeden bende öyleydim. incecik vucut ne giysem yakışır.
şimdi hele hamilelikten anı şeyleri giyip duruyorum.
offfff alınacak çok şey var.
ayakkabı, tayt, mikini, elbise vs....

offffffff canım dondurma çekti yaw. :icecream:
aldıracak kimse yok. çocuklar var ayyyyyyy kapansın okullar artık. :eek:klava:

hadi ya nasıl çıktı ağzından anlet bakem

bundan ayrılmıştım(bundan öcnede ne zaman ev konusu acılsa ailesinin evinde oturmamız gerektigini dile getirirdi bi süre derdi ama ben yemezdim biliyorum uzun bi süre olur yada olmaz bilememkaydirigubbakcemile şiddetle karşı cıktım. kaşrı cıkmama ragmen arada söylerdi işte.ve bende daim şiddetle karşı cıkmaya devam ederdim)
hemde kötü şekilde sucluydumda
bi kaç gün konuşmadık
tekrar aradım onu özür diledim felan yanına gittim
sarıldık koklaştık cok romantik bi an
annemlerde oturucaz bi süre dedim tamam dedim eşşek kafam tamam dedikaydirigubbakcemile
ondan sonra bi kaç yine acıldı zamanı gelince konuşuruz diye kendimce geciştirmeye calışıyordum işte.
halada öyle devam ediyomeyvahedigeldismile

Herşeye karşı çıkan sen bunu mu kabul ettin :mymeka:
Aferin sana ...
Ya belki iyi olur canı ama uzak olmak her zaman iyi biz 2 otobüs değiştirmemize rağmen her hafta sonu gidiyoz yakın olan eltimle rhep ordalar :mymeka:

sorma lan sorma faka bastıkeyvahedigeldismile
yukarda yazdım baheyvahedigeldismile

canım benim tabiki izmir için almadım ceketi:))))))))))) ama giderken giyinicem ama bu akşama kadar ceketle oturucam anlamına gelmiyo genel anlamda giyinmke için aldım melodim:))))))))

larissam aferin nasıl kabul ettin. hem vazgeçebilirsin henüz aranızda resmi birşey yok yok. ilerde aile ilişkilerinin sağlığı açısından ayrı oturalım dersin.

kız sen pek kokoşmuşsun.

Canım bazı şeyleri sevseler de anlamıyorlar...
Biz de seviyoruz ya kandırabileceklerini dşünüyorlar...
Benim ki de bir süre aynı evde oturalım dedi çok ısrar etti ama ben baştan beri hayır dedim iyi ki de demişim..:1closedeyes:

Ay ben de öyle hiçbir şey olmuyor senağlama
Çok şey almam lazım am nerden başlıyıcım :sinifsinif:

kız sen pek kokoşmuşsun.

bi kez daha konuşmayı düşünüyorum zaten:bbo:
püfssssss

ya bu nasıl bir anlayış ya neden ailesiyle oturmada diretiyo maddi durummu

zuzum kıs biliyorum bura için almadığını canem. bütün zaten dolşamazsın burda 7,30 da her yer yanıyor.
kıs bol bol resim çek düğünde filan. resimlerine bakarız.

mavrulam bende bir sürü kıyafetimi hurca kaldırdım. bir tane bol penye pantolunum var diz altında onu giyiyorum bodylerimle. bir de siyah taytım var, bol tuniğimle giyiyorum. aynı şeyleri giymekten sıkıldım. annemde çok fazla alma kalır diyor. ayyyyyyyyy!

larisim konuş bencede. kabul etmek zorunda.

bende anlamam baskı işini. hazır ev varya masrafa ne gerek var diyorlar.
2+1 olsun kümes olsun kendi evin olsun. ve uzakta ol.

X