Zuzu ile keyf-i alem

evet pek abartı şey sevmiyorum dediğim gibi mesela nişanda sade elbise alırım kabarık hele hiç istemiyorum dicekler ay çok sade falan bu ne falan derler ama umurumda değil tabi olursa ilerisi için söylüyorum

valla ozzy sen düşünüp söylemişin ya boşver ödesin damat bey :))))))) hatırladım sayı meselseini :))))))) bizde 400 sadece benim tarafa düşünüyoruzz :))))))))))

zuzucum senin fiziğne de ne güzel yakışır zaten.kabarığa hiç gerek yok gelinlik ztn eteği mecbur az da olsa kabarık olacak

ozyim ne güzel 26 kasım inşallah o gün doğar.

zuzum menümü yazayım.
semizotu yemeği yemedim.
börek ve kuru üzüm kompostosu yedim.
3 gündür yarı aç kalkıyorum valla.
öğrenciler gelsede doysak biraz.

valla annem öyle dedi 400 tane bastır ancak yeter :))))))))))))biz nişanda 200 tane bastırmıştık :))))))))))))

zuzu zaten fiziğin güzel hoş hatunsun birde öyle pullu şeyler giysen hiç hoş olmaz.
düğün kıyafeti çok hoştu bence.
gelinliğinde hafif kabarık olur.

meloşşşş senn nerde çalışıyosnnnnnnnnn
ya mavicim pericim 1500 kişi fln olcaksınız sanırım hadi hayırlısı

meloş menüyü beğenmedim:))))))))))))
evet kızlar nişanlıkta kabarık olmucak ve sade olucak gelinlikte de kabarık bistüyer trazı olur yani saolun kızlar

anladım meloşcummmm ya ben de bi iş bulsam yaaaaaaaa.hadi bu dnem y lisans tez fln uğraşırım da kasımdan sora sıkılcam inş. devlette ii bi yerler açılır

bu hafta menü kötü gidiyor.
evde yaptığım yemeklerin gözünü seveyim.
çok çeşit yapmıyorum ama yaptığım yemekler bana göre çok güzel.

ben semizotu yemeği seviyorum ama dışarda yapamıyolar annem yapıyo nohutlu salçalı çok güzel oluyo meloş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…