Zuzu ile keyf-i alem

bizim gibi olursunuz :KK70: evlenirsniz :KK70: hehehe şaka bi yana bazıları da öle sen ben gibi böle atışarak anlaşırmış canımm.tahammülün varsa ve sevgin ağır basıyorsa sonu güzel olur

bakalım valla ozzymmm dün msj laştık azıcık:))))))))))))) ben rahatsız olduğum konuları yapmaması gereken şeyleri saydım oda kabul etti:)))))))))))))))))) bakalım gelişmeleri görücez:)

Ozyy evinde eşyalarında güzelmiş. Güle güle otur inşallah ağız tadıyla.

Zuzu hayırlısı olsun senin içinde inşallah.

2010.jpg
[/url][/IMG]

bu da davetiyem

herşey sade bu da sade adım sade geline çıktı :KK70: nişanlımın abisinin eşi fln öle diyo hediye almış pijama geçen en sadesi buydu diyo :KK70:

pericim biz 300 tane bastırdık o da ayrı bi kavgaydı ya ::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
350 gibi bişi tuttu sanırım yanılmıyırsam.bence pahalıydı ben bulduydum daha esprili bişi 100 tanesi 60 l idi istemedi bizimki dedim banane o zamn ben mi vercem parasını öle işte.

ozzy bende sade severim gelinlikte nişanlıkta abiye pek sevmem mesela benimkinin ablasının düğününde gördün sade bir elbise giyindim yok efendim neden allı pullu abartılı bişiy giynmemişim dedim ben öle allı pullu şeyleri sevmem sade severim gelinlikte öle olucak nişanlıkta sade ve düz çok abartılı istemiyorum

sağol meloşşşşşş yukarda da dedim bi daha diiimmm 26 kasım bizim tanışma yıldönümüümz :KK70: hehehehehehee

X