Zuzu ile keyf-i alem

ozzy peri saolun kızlar hapta içtim bakalım geçmezse yaparım onuda.....ayranda sütaşı tek geçerim

geçmiş olsun zuzu!
ağrı kesici ilaç kullanmıyor musun?
nan dün konuyu sen açtın robotta cevap yazmış.
güzel bir konu olabilirdi ama bugün kimsenin keyfi yok neyse.

geçmiş olsun zuzu!
ağrı kesici ilaç kullanmıyor musun?
nan dün konuyu sen açtın robotta cevap yazmış.
güzel bir konu olabilirdi ama bugün kimsenin keyfi yok neyse.

saol meloşum ya tamam konuyu ben özellikle açmadım farkındaysan ben çok uzatılmasına ve benim fikrimin bu kadar garipsenmesine şaşırdım ve sıkıldım o kadar

valla kızlar şekersiz içmek bana işkence geliyo yani beni öldürmekl istiyorsanız şekersiz çay kahver verin direk ölürüm:)))))))))))))) bir gün b.köydeyiz arkadşlarla çay içiyoruz adam koymuş 2 tane şeker bana yetermi adamı çağırdım dedim bana şeker getirirmisiniz adam dedi kaç tane ben dedim 5 tan getir adam getirdi ve dediki ablacım mevlüt falanmı var dedi tabi bütün millet koptu:))))))))))))))))))))

kaydirigubbakcemile3

biliyorum canım. fikrin garip değil canım sadece düşünce farklı. biz seninle aynı şeyleri düşünüyoruz.
neyse bende açmıyorum konuyu.

evet ozzy geldi enimsenin nişanlısı

meloş herkes aynı fikirde olmak zorunda değil ama ben bakir erkek istemiyorum diye de garipsenmemeli düşüncelerim hepsi bu

hayır olsun meloş canım......bugün herkes üzeri açık yattı herhal:))))))))

saol meloşum ya tamam konuyu ben özellikle açmadım farkındaysan ben çok uzatılmasına ve benim fikrimin bu kadar garipsenmesine şaşırdım ve sıkıldım o kadar

neden hep üzerine alıyorsunki ..konuyu sen açıp da sayfalarca konuşunca sıkıntı olmuyor da ben sana ters düşünüp de yazınca mı sıkıntı oluyor anlamadım doğrusu zuzu ..
evet dediğin gibi kimse seninle aynı düşünmek zorunda değil ...
kendin yazınca birşey olmuyor da ben sana ters bir şey yazınca neden konuyu değiştirmek istedin anlamadım ..
çok mu adil sence ?
ayrıca ben senin fikrini eleştirmedim kendi fikrimi söyledim ..
senden alntı da yapmadım ...
melodiye de söyledim mesela ama o üzerine alınmadı ..
üzerine alman ilginç doğrusu ..

burada bir konu hakkında konuşuluyorsa istediğin zaman kapatın konuyu demek de ne kadar hoş bilemiyorum yani..
sen bugünlerde hassassın anlaşılan onu farkettim ve de tavırlarına çok şaşırdım doğrusu ..
neyse ..

ben üzerime alınmadım robot sadece ortaya fikrimi söyledim sende üzerine alınmana gerek yok burda herkes fkrini söylüyor sadece benim fikrimin bu kadar garipsenmesi şaşırttı beni o kadar burda herkes rahatça fikrini söyleyebilir ben istediğim zaman konuyu açıp kapatmak gibi bir niyetim yok sadece bence konu uzadıkça cılkı çıkıcak o kadar ama sen öyle anladıysan bir şey diyemem herkese sen fikrini söyleyebilirsin ben burda robot bana dedi bende aloındım demedim farkındaysan ortaya konuştum ben

X