Zuzu ile keyf-i alem

perim saol canım yaaaa valla berbatım gözüm kapanıyo sancım var bitki çayı aldım şimdi

pericim hoşgeldın canım üzmeyin kendınızı yaa allah herseyı gönlunuze gore versın:Saruboceq:

ben normalde şekerli içerim türk kahvesi mesela bana özel yapılır şirkette şekerli içtiğim için

yuh zuzu yuhhhhh şerbetmi içiyon...
ben şekersiz içerim çayı filan. türk kahveside çok az şekerli. nescafede sade =)

valla kızlar şekersiz içmek bana işkence geliyo yani beni öldürmekl istiyorsanız şekersiz çay kahver verin direk ölürüm:)))))))))))))) bir gün b.köydeyiz arkadşlarla çay içiyoruz adam koymuş 2 tane şeker bana yetermi adamı çağırdım dedim bana şeker getirirmisiniz adam dedi kaç tane ben dedim 5 tan getir adam getirdi ve dediki ablacım mevlüt falanmı var dedi tabi bütün millet koptu:))))))))))))))))))))

bebişim sıcak su torbası koyabiilyosan ya da bi şişeye sıcak su koy üstüne bişi sar onu koy ayağına fln

ne yapayım peri siz şekerli içebilirmisiniz içemiyosunuz dimi bende şekersiz içemiyoruım işte zevk alamıyorum ....mesela ayranıda yarıya kadar tuzlu içerim:)

bak ayran deyince başka tuzla aram çok iyidir :)))) benimde şekerle pek olmasada tuzlu herşeyi çok severim yaa canım ayran istedi hemde ekerr ohhhh:))))))))))) su şişesine sıcak su koyup etrafınada bi bez gibi bişe sar onuda kullanabilirsin zuzummm

X