Zuzu ile keyf-i alem

canım valla dün çok kötüydüm ben sürekli bir mide bulantısı salgından dolayı evde yatıyorum dedim kendi kendiime off nasıl konuşucam sonra konuşalım desem yalnış anlar dememe kalmadan msj çekti annesi rahatsızlanmış hst götürüyomuş valla annesine üzüldüm ama konuşmadığımıza sevindim kavga etmeye ve sinirlenmeye gücüm yok sabah msj laştık yine kavga her bi boka alınıyo sinir ediyo beni

zuzu hay allahım ya siz ayrıldınız hala kavga ediyorsunuz en iyisi bir an önce yüz yüze görüşüp sorunlarınızı çözmeye çalışın. böyle ayrı kalarak olmuyor.

günaydın meloş valla ben pek iyi değilim midem kötü karnım ağrıyo bulanıyo salgından dolayı...sen nasılsın

amannn sana da geçmiş olsun şeker nazar değdiiiiii.nese annesi de hastaysa daha bi alıngan olur şimdik yandın.anneye de Allah acil şifa versin

ya yok be ozzy annesiyle alakası yok hep bir yalnış anlama var herşeyi hep ama dedim sanki ben erkek sen bayansın dedim ya sabah sabah beni yine sinir etti yaaa uzaktan uzağa olmuyo ya bunu anladım artık cılkı çıkıyo hep yalnış anlama bıktım

5 kişi burda konuşssanıza kızlar dilinizi mi yuttunuz!
sizi uyuşuklar sizi!

zuzu kıs ne salgını var diye sordum?
konuşmaları için bir kova su dökücem hepsine kendilerine gelirler! :roflol:

bende hisar aldım bu arada robot alan aptal olmaz herkesin kendi seçimidir sen memnun olmassında ben memnun olurum

melodicimmmm biraz geç oldu ama çıkmıştm acilen yeni gördüm günaydınnnnnnnnnn

seni ne kadar çok anladğımı sölesem inanır mısın?keşke o da anlasa senii
ulen meloş sen millete diyon kendin kayboluyon:))))))))))
he o milletten biri de benim demiiiiiiii bi gittim ama geldim

günaydın kızlar

zuzu ben ne doğumgünü fotosu gördüm ne şark köşesini
bana acı zuzum dün dersteydim o vakitlerde dil döküyordum ama

ha ha jean tamam canım öğlen eklerim olurmu ........
ozzzyy valla hala tartışıyoruz hatalarını kabul etmiyo farkında değil çünkü....

dil dökmekten vazgeç zuzucum o zaman.sen böleee yoruldunla kalırsın.ama sen istemiyorsun biliyırum ama yakın zamanda yüzyüze konuşmanız en iyisi bence diye düşünüyorum.böle ne o seni bırakır ne sen ona hatalarını kabul ettirebilrisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…