Zuzu ile keyf-i alem

yok face canım ya :KK43:
öğlen ben yine derse gitcem zuzum bugün akşam 8 e kadar dersim var iftar öncesi bitircez dersi :KK43:

eeee jean peki ne zaman gelicen siteye kuşum söle bakem
valla ozzymmm bilmiyorum yaaaa yüzyüze gelincede anlamıyo ya ben bu aralar uyuz oluyorum her yaptığına yaaa anlamıyo beni anlamıyo

ulen jean sen beni gördünde ben seni hiç görmedim buna ne dersin pekim şimdi:))))))))))

:))))))))))) jean canım şimdi şöyle bir durum var normalde kendi çevremde biri hisar dan çok memnun diğeri hisardan memnun değil diğeri tefal güzel der diğeri tefal berbat der anladınmı canım kişiye göre değişiyo yani:)

biz hangi tencereyi alacakmışız ben onu anlamadım?

haha hiç güleceğim yoktu :KK70: tüm herşeyden bunu çıkardım diyosun :KK70:

ya bu arada belki ben çok takmadığımdan bunları bana hep iyisi denk geliyor.karacanın çeyiz setini almıştım tencereler de onun.annem de kullandı gayet iyi.yani bnmki de iyi çıkar inşallah

ay zor iş yahu bi markaya neden herkes iyi demiyor ki kendi tenceremi porselenimi üreteceğim he :1ninca:

ama dediğim gibi memnun olmayanlarda olucak tabiki......
ozzzy bizmi uyusuz ulen:)))))))))))))))))))

herkese ben de uyuz oluyoyrum zuzucum merkür geri gidiyo ondan :KK70: jean gülecek şimdi bana :KK70:

ay ne dicem asıl sen güeceksin şimdi pazar günleri bi astrolog çıkıyor ya adı Nuray idi sanırım pazar süprizinde bu ayda başak burçlarını anlatıyor başakların gezegeni merkürmüş kaydirigubbakcemile3 iyi şeyler söyledi hep para kazanacakmışız flan kaydirigubbakcemile2

ulen ne zaman gidicek bu merkür bozuntusu:))))))))))))))))
jean resimleri yükledim bak albüme

X