Zuzu ile keyf-i alem

şapkanı yesinler sesin zuzum benimde var krem rengi ama siyah almak istiyomm seninkinden alcam zemuszemus

:)))))))))))) he he var olmazmı ama eklemem lazım paydosda eklerim kız.)
gelişme var mı aslıcım seninkiyle aran nasıl bakem

nihayet geldim. hepinizi çok özledim. nasılsınız bakalım.
böcüğümde buralarda naber şeker? çalışıyor musun anlat bakem?

ya bilmiyorumki meloş valla kont yok böcüğü arayamıyorum neler oldu bende merak ediyorum

zuzum özelden 2. mesaj yollamak 10 dk sürüyor. burdan yazayım dedim.
melihle ayrılmanıza üzüldüm. bunun sebebi bence aradaki mesafe. aynı şeyi bende yaşadım. telefonla istediğin kadar konuş yüzyüze konuştuğun gibi olmuyor. aynı şeyi bende yaşadım.
ben şunu anladım boşu boşuna sinir yapıp kendimizi de karşımızdakini de üzüyoruz.
geç olduama anladım. geçmişte yazmışsın benim üstüme titriyor bana düşkün beni seviyor. e böyle iyi özellikleri lan birini bulmak zor. seviyorsan güveniyorsan halledilmeyecek sorun yoktur. uç noktalar haricinde. kerşındaki erkek ve farklı bir insan. senin gibi düşünmesi bekleme. bazı ayrı noktalar olacaktır elbet. bunları ortak bir çözümle halletmek gerekir.
bir de tavsiye öyle ayrılıp ayrılıp barışmayın bence ya devam edin ya tam bitsin. iyice düşünüp karar ver.
ben bu adamı istiyor muyum? sorunları çözebilir miyiz?
allah sağlık sorunu vermesin gerisi boş inan.
düşün ikinizde sağlıklısınız kötü birşey olsa sağlıkla ilgili.
sinirlendiğin şeylerin bile boş olduğunu anlarsın.
ama illaki anlaşamıyorsanız ve sorunlar çözüme kavuşup ortak nokta bulunmuyorsa devam etmenin anlamı yok.
imaknınız varsa yüzyüze konuşun derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…