Zuzu ile keyf-i alem

valla durum aynı hafta sonu paso msj laştık özür falan diledi kötü günleri geride bırakalım falan dedi bende kötü günler değil senin bazı huylarında vazgeçmen gerekiyo dedim fevri hareketlerinden anlamadan dinlemenden parlamalarından v.s dedim askere gidicekmiş beni korkutuyo güya bende git dedim zaten gidicen dedim oda ama ben nişan yaptıktan sonra gitmeyi düşünüyordum biliyorsun dedi para biriktirmek için askerş.ğini uzatıyodu bende bu durumda nişan yapmak sağlıklı değil askerlğini yap ilk önce dedim sonra ben nişan yapmadan gözüm arkada kalır diyo

slm çakıl nerelerdesin sen kız....ayrıldım ama hala kavga ediyoruz aman ya boşver iyice sinir oluyorum olan bitene

vallhı sorma zuzum abimden fırsat buldukca alıyorum pcyı.ayrıldınızmı üzüldüm yaa barısma ıhtımalınız yokmu?senınkı kac yasında tatlım?

mantığım melihle ol diyo çünkü iyi bir baba iyi bir eş olur üzerime titriyo ama ben bu olanlardan dolayı biraz soğudum uzağızda artık sorun oluyo uzaklık yakında olsak böle olmazdı

evet cnm mesafede bu tür tartısmaları uzatıyr belkı yakın olsanız karsılıklı konusarak cözebılırısınızzsorunlarıbilmiyorumkismile

valla bu aralar mesafe acayip sinirimi bozuyo valla mantık olarak melih düzgün biri gerçekten iyi bir eş iyi bir baba olabilir ailesi çok düzgün benim üstüme titiriyo daha ne istiyim bu zamanda kadar hep karşıma piç çıktı ....ilk defa melih beni düzgün bir şekilde çıkarsız sevdi ama şu an bazı konulardan dolayı sinir ediyo....bilmiyorum kafam karışık

o zaman sorunlarınızı konuşarak bır ortak yol bulmaya calısacaksınız tatlım mesela sen ona istemedıgın senı rahatsız eden davrsanıslarını soyle oda sana soylesın ıkınızde bunları yapmamaya özen gösterın

o zaman biraz zaman ver cnm düşünn melihe de söyle üstüne gelmesin msjda sorun cok zor cözülür mesela bişey yazar ters anlarsın

ya anlamıyo deli ediyo beni ya boğasım geliyo söylediklerimi ters anlıyo doğru anlamıyo offffffffffffff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…