Zuzu ile keyf-i alem

ayy sormayın toce maç bakıyor bende fırsat bu fırsat bi bakıyım dedim ay meraklıyım işte meraklıyım ben gidince ne konuştunuz diye bakınıyodum basıldım demek he hiç ses etmeden ne ara geldiniz kıs ehe ehe..Ama gidicem şimdi toce yandan duvara vuruyo habire gel diye

ay alemsin hee maç izlesin o ala ala ne duvara vuruyo:)ay bugün maç beni deli etti zaten eve zor geldim ben ali samiyen stadının orda çalışıyorum karşımda bir kalabalıktı anlatamam

güzel oldu zuzu fındık attm icine topkeke benzedi :)))

maiberfff kocişi bekletme :jeyyar:

iyi bakalım ellerine sağlık aferin yap böyle sık sık ben önceden ne tarifler vermiştim burda :)

Aynısını netteyken ben ona ypıyorum o yüzden yapıyor huzursuz etmek için ama koz vermiyim gidiyim sora dilinden kurtulamam.Aman aman yavrus dikkat etseydin maça giden er kişi pek bi densiz olur kafana gözüne neyim bişe atarlar mazallah uzaktan yürüseydin.neyse hadi ben kaçtım öptüm sizi yarın görüşürük

ben de banyo yapcammmmmmmm

ayy mustafa emre gibi deil yemek yapmak lazım ona
ögrencem mecbur :KK70:

yok yok merak etme alıştık artık maçlara....hadi bekletme herifini yarın görüşürüz son günüm biliyosun:)

he he tamam şeker o zaman bak benim daha önce verdiğim yemek tarifi sitesine gir tam sana göre
annemmutfakta.net

bakarım oraya artık mecbur :KK43:(
allahım yaa bu erkekler niye doymuyo bi türlü
bide öle cok yemekı yioki görsen :KK43:(

yokk kız bak bu siteye gir kadın kendi mutfağında yapıyo kızıda cameraya çekiyo çok güzel bir site

X