Zuzu ile keyf-i alem

böcük kız ses versene anammm

zuzu sen nediyon? hadi bakalım yarın son.
ben de bugün işe gitmedim kaytardım :icecream:

ben 12 de gelene kadar benı sormamışsınız bıle
sonra geldım sıze ve diğer topıce yazdım
hatta gunaydın dedım sen soğuk karşılaın benı
sonra noldu anlat dedın hemen anlattım
o ara yemek yaptım eşime götrcem dedım cıkıyom dedım
ıı cık dedı
ondan sonrada ne benı sordn ne bişi ettın
şimdı suçlu ben oluyom

gıderım bende trıp yapma bana

ben çocuk değilim böcük 31 yaşındayım çocukluk dönemlerimi çoktan atlattım ok....neyse ya ben gerçekten anlatamıyorum boşver

ıı cık dedı
şimdı suçlu ben oluyom

sen hiç yerinde durmuyosun ki sorayım böcek ya tamam gerçekten ben böle muhabbetileri uzatmak istemiyorum sormadım değil sana hep baktım ama sen diğer topikte olduğun için yazmadım gerçekten kapatalım konuyu bence saçma olmaya başladı

ıı cık dedı
şimdı suçlu ben oluyom

ben sana trip yapmıyorum bence sen yapıyosun gerek yok seni zorla tutamam böcek neresini istersen orda durursun kimse karışamaz buna

kızlaaar bu konuyu uzatmayın ama hadi yaa
yanlış anlaşılma veya bi anlık alınganlık diyelim gecsin gitsin=)

ben de bi yandan üniversite hakkındaki topikleri dolanıyorum bi yandan caspersynin topiğinden kek tarifi bakıyorum ne var yani sizi sevmiyo muyum ben şimdi
oiiy canımsınız siz :asigim:

cemre kazenden uyarı aldınmı şimdi ben aldım ALLAH'ım bugünleride mi görücektim:)

zuzu yine kendı topiğine kaçmıssın bende seni arıyorum buaralar bizi cok ihmal ediosun haberin olsunmafoldumben

yok canım ben almadım, daha dogrusu uyarı ne ki onu bile bilmiyorum yani, mesaj olarak mı geliyo?
ay ne cahilim bu site hakkında

ha ha yok kız burda böcük karısıyla tartışıyorum yuh be benmi seni ihmal ediyorum bi tlf numarası almadığımız kaldı:)))))))))))))))

yok canım ben almadım, daha dogrusu uyarı ne ki onu bile bilmiyorum yani, mesaj olarak mı geliyo?
ay ne cahilim bu site hakkında

ala ala ya ulen almanca konuşmayı başlatan sensin ben niye uyarı aldımkikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 almanca konuşuldu diye aldım:))))))))))

belki ben almanca konuşmayı beceremediğimdendir :icecream:
kazen demiştir ki, ya bu cemre zaten bilmiyo, bilmediği dil yüzünden kıza uyarı mı vercem? :roflol:
belki de ben neyse uzatmayalım böcük beni öldürcek dediğimden falandır
kazen acımıştır bana, neyse ya saf bu kız zaten demiştir topiğin genelinden anlayıp
:dance:

ne güzel saçmaladım heee

nan allah beni neetmiye benm yzmden uyarı aldın :KK43:(
kazene mesaj at
hep cemre hep cemre de :dance:

yok be cemre senin canım saolsun:))))))))))))))))))))))))) offfff çok yoruldum bugün bir sürü iş beni bekliyo evde offfo offff

ha ha yok kız burda böcük karısıyla tartışıyorum yuh be benmi seni ihmal ediyorum bi tlf numarası almadığımız kaldı:)))))))))))))))

oo baya karısmıs burası şeker ya anlamaya calıstım ama salla gitsin sende böceklere kafayı takma cicim öpüyorum seni hadı gel geriii

yok kız sevdiğimden ben ona sataşıyorum o biliyo ama bugün yıldızlarımız tutmadı böcüğümle neyse bakalım ne olucak bundan sonra

oiiyy zuzum =)

ben bugün gttm gezdm
sabahtan yoktum zaten kk da

2 gün çalıştım gttm hemen harcamaya :KK70:

amaaaaa hava cok sıcaktı :S
bunaldımmm

X