Zuzu ile keyf-i alem

cemre sende ben gıbı ılgı sevıyon demek

yollayım cnm ne demek gelsende keşke bırlıkte yerdık
yakınsında
bugün ıyyım yaa uymadım sabah kalktım temızlık yaptm sonra yemek derken iğne vurnmaya gıttım ordan eşime yemek götrdm ve geldımm
uykm var uyurm bırazdan

yok şaka yapmıyorum ciddi de değilim öle diyom:) neyse ark kimse burda zorla tutmim ben rahatsız oldum yani ben neyse .....hadi size iyi muhabbetler cicişler

zuzuu! sen mi biyere gidiosun yoksa biz mi gidiyoruz anlamadım valla

hee böcek ben şımartılmayı severim
o beni şımartsın ben de onu :icecream:
öle bencillik gbi bi ilgi de deil beklediim

bız gıdıyok sanırm
neyse ben cıkarım cemrem ıyı aksamlar sana

yazmak ıstersen diğer topıcteım by

ben kimseye git demedim olayı saptırma böcek sen sadece gitmek istediğin yerdesin o kadar bunu anlatmaya çalıştım ama anlamadın

zuzum sen de bnim kimin fazla alıngansın zaar kıs böcüke o kadar kızma ciddi ciddi tartışıyosunuz he valla ne gerek var orya geldim buraya gittim sıcakta güneş mi geçti düşünen yerlerinize..Sana gelince cemre valla öle fazla naz niyaz yapıp yok yere sorun yaratma o da bir insan nihayteinde çekemeyeceği bir an gelir yazık olur boş yere kırılırsınız senin çekemediğin neler varsa aynını ona da yapma emi haydi ben kaçar toce aradı yoldaymış ben de üzerime adam gibi bişey giyiyim donla geziyom resmen sıcakta..zuzum canın sıkkın gibi bugün dur öpiyim bi ben seni muaaaahhh:teselli:

ya maiberf ben oraya gittin buraya gittin hesap yapmıyorum ben hangi zaman böceğe gelmedin gitmedin falan dedim ama bugün kaç sefer yazdım yok hatun her yere yazıyo buraya yazmıyo bende sitem ettim ama onun zaten gidesi vardı o kadar ben kimseye git demedim

yaa zuzu cocuk musn nan sen
ben oraya ve buraya yazdım sadece
ondanda
sabha işlerımı bıtırdım ocakta yemek vardı sanada yazdım
o ara hem yemekle uğrastım hemde ordaydım
ama hep yazmadımkı sayfam acık kalmıştı

he benım gıdesım vardı gıttım
ve gıdıyorm

yavrus ben sana değil ikinize de dedim zaten gerek yok o anlamda sen değer vermişsin ki öyle demişsin o da sana değer veriyorki bu tartışma bu kadar büyümüş hadiiiii öpüşün barışın dermişim neyse takma sen bu ara epey strestesin zaten hadi mesai bitmedi mi git eve de şöle soğuk bi duş al yemek ye dinlen sabaha lay lay lom emi yavrus hadi bak bidaa öpücem toceden önce seni öpücüğe boğdum iyi mi sıcakta yapış yapış dimi ıyyy muah muah muah ehe ehekaydirigubbakcemile2

evet stresliyim canım ama asla stresliyim diye böceğe veya başkasın burda çatmam asla sadece bugün kırıldım ben böceğe bugün bi farklıydı fazla uğramadı laf olsun diye bişiy yazmış anında kaybolmuş bir laf yazıyo anında gidiyo bi bekle dimi ama yok neyse ya ben yalnış anlaşılıyorum susayım en iyisi

Olur yavrus normaldir insan her zaman bir olmaz o yüzden çok düşünme.hadi ben kaçanzi hepinizi öptüm böcük cemre sizi de muah anamm sarfoşlar gibi önüme geleni öpüyom he bugün

nereye kız yemekmi yapıcan:)

Ay ben de bir cinsim ah gidicem gidicem idemiyom dur son kez bakıyım ne yazdılar derken anamm toce gelecek şimdi,yok yavrus yemeğim var dündenzebil gibi sarma yapmışım boynum kopuyo zaten ağrıdan ama toce gelir şimdi sora sen tüm gün pcdesin ben geldim hala mı dicek sora küscek o sebepten kaçanzi gülom yarın görüşerik emi hadi allaha emanetsiniz

maiberfim yurtdışında şuan ben arayamıyorum onu
telefonu orda çekmiyo, çeken biyere gidip onun beni araması lazım konuşabilmemiz icin (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…