Zuzu ile keyf-i alem

maiberf yardıma geliim mi kız ii sararım ben
ama ic harcını hazırlamak dersen uzaktan bakarım ancak =)
ya ben de karar veremiyorum inanki sabah kalkıyorum aa kesin hukuk diorum psikolojide ne işim var
akşam yatarken lan hukuk ne cemre saf mısın yaa o osmanlıca gibi kalın kalın kitaplar nasıl ezberlicem öff falan diorum :S
gönlüm ataşelikte, ama sonra sınavı atanması cok zor. bu yüzden korkuyorum yani okuyup işsiz kalmak daha da kötü. bide bi bayana uygun deil gbi sürekli başka ülkede :S bide fransızca mutlaka ögrenmem lazım korkutuyo.
psikoloji de hukuk da tam olarak istemiyorum ama, iş imkanı en iyi olanlar bunlar
napam kafam karıştı psikoloji de yazsam cok uzun sürcek allahım allahım... bendeki durumu da az cok biliosn evlenmek zorundayım komik bi şekilde, trajikomik bi şeklde hatta
ben beklerimde adam 7-8 yıl bekler mi ki =)))
hukuktan sonrada ataşe olma imkanın var illa siyaset veya uluslarası okumak zorunda diilsin
bu cok cekici gelio bide bana bi yandan
sen napıon nasılsın bakem?

bu arada duvak yaptım bitti sonunda oh. patron bksa da begense şunu bi gösterem gelem begenck mi begenmicek mi
begenmezse sök boncukları bastn dik cemre :)

oy oy sen gel kaymaklım iç harcı beyin herbişe hazır zaten çok çok yapıp dondurucuya koyucam imece usulü yaparsak tez elden biter.ehem ehem sana gelince hukuk gerçekten dediğin gibi zor ve 4 yılda bitiren çok nadir,osmanlıca zevklidir ama o kalın kitaplar insanı gerçekten ürkütüyor.O zaman sende pdr oku annem bir sürü iş olanağı var okullarda dershanelerde şirketlerde istersen bir düşün,ben istedim eremedim ya seni gazlıyorum ama git kıı valla pişman olmassın.ben edebiyat okudum ama hala gönlüm psikolojide heeey gidi hey amma yaşlandık tekrar zor.zuzuuuu sen nediyon cigerim ne yidin bakem

afiyet olsun zuzum tam bir yaz mönüsü valla süper hem sağlıklı hem leziz yarasın yavrus.yaaa ben bu ara hiçbişe yiyemiyorum zar zor aldığı kilolar gidiyo göz göre göre ıkına ıkına 53 olmuştum sabah tartıldım tam 50 hüüüü kırklı rakamlara dönmek istemiyoruuuum ama bişey de yiyesim yok amaaan aman.

cemre aklın hangisine yatıyorsa onu seç annem en doğru kararı sen verceksin elbette ama hem evlenip hem okuma fikrine ben olumsuz bakıyorum çünkü ne öğrenciliğin tadını çıkarabilirsin ne evliliğin.Eleman beklemez diyorsun ama bu senin geleceğin tercihini ona göre yap hem yaşın ne daha be ne evlenmesi beklesin alla allaa

zuzu kıs sen tesettüre mi girdin geçen gün de sordum kayandı ne bu avatar bööle..yaaa beni kovun hadi gidip sarmalarımla ilgilenmem lazım toce gelecek sora açkalıcak garibim

yok canım ben açığım bu fotoyu memlekette kuzenlerle gece poz veriyoduk ben böle pozu severim ondan böle bir poz çekindim

bak sana ne anlatcam
biz göcmeniz ya
herkes beyaz tenli mavi gözlüdür sülalede
nasıl olmuşsa bi kuzenim kahverengi gözlü sadece
ben kücükken ona hayrandım bayılırdım ona öyle kıskanırdım ki... cünkü herkeste mavi olunca o deişik kalıo, az olan kıymetli olur ya
sora okula başladım ilkokul 1. sınıf
baktım kimse mavi gözlü deil
önce aşırı derecede kıskandım kahverengi göz bnim icin o kadar büyük bişey ki, sonra baktım herkes benim gözlerime bakıyo deişik diye, gecti kıskanclıgım
annemle abim hala bunu anlatıp gülerler
eve gelip herkes kahverengi gözlü diye aglıyodum hergün nasıl kıskanmışsam :roflol:
bak saflığım o zamandan belliymiş
senin gözlerin cok güzel, herkesinki böle olsada kıskansam mantıklı da, en sıradan kahverengi gözleri kıskanıyodum :roflol:

ALLAH iyiliğini vere cemre çok güldürdün beni ya neyi kıskanıyo delüüü....evet gözlerimi beğenirler genelde

nan ne bilem kahverengi göz bnm icin cok byk bşeydi kmsede olmayan =)))
etrafımda hc yoktu
arkadasım falanda yoktu yani hep kuzenlerimle oynardık biz aynı yerde oturuyoduk hepimiz mavi=)
sora ben de baktım herkes kahverengi
nasıl kıskanmıştım :roflol:

bende mavi gözlü olanları herşeyi mavi görüyolar sanırdım:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…