Zuzu ile keyf-i alem

hmm ben bu taraftan cok kolay biliyorum da evime yakın yani evlendirme dairesininin ordan, ama nereye kadar gidio bilmiodum=))
mecdiyeköyde iniyorum hep bilmiyorum ötesini =))

Cemre söledim bile bacım ya. önceden uyarsaydın tühh.

bide şu tüp geçiti açsalardı süper olcaktı =))

şimdı pandoyu yolcamm tutman benı olmm hastayım ılaclar cok ağırmış dr dedıydı kesın onlar yapıyoo ama sızın yuznden bende kafayı yıycemm hee
test alsam mı ama nıe alamkı emınım kendımdem

hıııh

böcek duymasın sinir oluyo :))))))))))))))))))))))))
evet cemre yakınız pando sen nerdeydin kuzum

ben çıkıyom kızlar
eşime mama götrcem sonrada iğne vruncam sonrada dr a gıderız sonrada gelırım ınş

kızlaaar bişe duydummm
sizle alakasız da bana fikir verin şimdi
demin dedim ya psikoloji okusm 7-8 yıl sürcek
hukuk 4 yıl bi sene kalsam bile 5 işte
istanbul üniversitesinde yoklama falan yokmuş, yerine imza attrma olayı da yok yani girip girmemek sana kalmış
diyorum ki acaba bu büyük bi avantaj mı? hem ev hem okul nasıl olcak die darlanıp duruyorum ya zaten bi yandan

valla bilmem cemre istersen tecrübeli birisine sor ...ay bu arad bursa sel götürüyo ortalığı felaket yağmur yağıyo

şimdı pandoyu yolcamm tutman benı olmm hastayım ılaclar cok ağırmış dr dedıydı kesın onlar yapıyoo ama sızın yuznden bende kafayı yıycemm hee
test alsam mı ama nıe alamkı emınım kendımdem

hıııh

Anam ben sinir olduğunu bilmiyodum ya bilmiyorumkismile
hasta olduğunuda bilmiyodum. geçmiş olsun neyin var =((

böcek duymasın sinir oluyo :))))))))))))))))))))))))
evet cemre yakınız pando sen nerdeydin kuzum

evet ettik bi hata =)) yolcak =))
benim işim balmumcuda

tamam cemre dikkatli ol yine bi haltlar karıştırıp gelme....
böcük kız evet ilaçlardan olabilir benimde bi ilaç çok mide bulantısı yapıyo

kızlar bende yemeğe gidiyorum gelirim birazdan kaybolmayın heee döferim
ulen böcük döferim seni ne zamandır söylemiyodum

aneeem kimse kalmamış
mcdonald's daki kasiyer herif cok yavşak ya adamı öldürcektim =)) neyse bi daa gitmem
icecek olarak sprite istedim, cola koydu gördüm yani, başkasınınkidir o dedim koyarken bişe demedim aa bi baktım benim paketime koydu
dedimki ben sprite istemiştm ama kola koydunuz. adamın cevabı şu: aklımı başımdan aldınız.
ben de öff zevzeklik etme be işine bak dedim
bak bi halt karıştırmadım zuzu
artık böle işliyo bende sistem =))

selamun hello hatun kişiler ne var ne yok ya burasu feci sıcak evin içi 29 derece ben olduğum yerde eriyorum bir de kilolu olsam napıcam bilmem birazdan sarma yapıcam ama gözüm korkuyo malzemelerin hepsi hazır salonda beni bekliyor ben oyalanıyorum pufff.Cemre bölüm tercih ederken üniversitenin sistemine değil gerçekten istediğin ve ilerde iş imkanları olabilecek bir meslek gözüyle bakmanı öneririm.Devam zorunluluğı olmaması kulağa hoş gibi geliyor ama bu bir süre sonra seni okuldan ve derslerden iyice dışarda tutacak ve her zaman ders notlarını temin edemeyebilirsin ki ders hocalarının seni tanıması bile bazen ufak çapta artılar getşrebiliyor benden sölemesi ama ben psikoloji çok istemiştim o yüzden onu tercih et derim bu subjektif fikir tabisempatiksalakcinni

X