Zuzu ile keyf-i alem

neydi belirtiler sende?geçmiş olsun bu arada.zordur hastalık yaaa zor olmaz mı?

ayyyy baya filmmiş hayatın bu yeniyi sevmiyosan yazık oyalama bari.eskide de kesin bi yaramazlık vardır.hep öle olur ya gönül iyiyi istemez avare deli dolu çok değer vermeyeni ister.zor cnm ya

25 zuzummm

parmagımda yüzük falan yok canım kac haftadır
belki 100 kere dedim olmaz bitti istemiyorum diye
ama bazı olaylar oldu işte, babam falan hala o yüzden kırıldıgımı ve naz yaptıgımı düşünüyolar
kabul etmiyolar bi türlü
erkek tarafı da öyle işte kız naz yapıyo yok kız kırıldı tabi
hala evlencez diye bekliyolar. babamdan yüz buluyolar biraz da, babam bile hala barışcaz diye beklediği icin... arıyolar şey diolar, ne zaman nikah günü alıcaz hadi ama artık. yok 2 ay kaldı gelinlik yok kızım begen hemen dikilsn

offff hersey o kadar üstüme geliyoki

peki zuzuuu

ozzy bak eskisini ailemin istememe nedenlerini yaziym da ne sacmaymış de =)
biz göcmenmişiz o deilmiş, hayat tarzımız uymazmış.
arada yaş farkı varmış (bunda haklılar ama yeniyle de aramda 10 yaş var zaten kafamçokkarıştı)
bi de o mimar ve 6 ay yurt dışında 6 ay burda çalışıyo şirketin hem orda hem burda şantiyeleri var. dönüşümlü yolluyo çalışanlarını
yok o gidince ben burda napıcakmışım? ya diorum işte daha güzel deil mi sürekli sizde kalırım siz ben de kalırsınız işte veya gderim onunla nolucak.

böle boş boş sebepler

bu uymazsınız lafına ben de sinir oluyorum canım haklısın.ayrıca ben de mimarım ve o yüzden mustafa cıyım hehe ay zor bi durum cemrecim yaa.Allah kolaylık versin ne diyeyim.emre de keşke bile bile başlamasaydı bu ilişkiyeee

ay sorma ozzy valla yaaa.canım şimdi benim troid bezlerim az çalışıyo normalde kilo alınması gerekirken benim bünye kilo verdiriyo ben ha bire klio verdim 48 falan düştüm süreklü günde 4-5 kere wc gidip büyük yapıyodum artık yapmaktan içim kuruyodu halsizlik çok vardı sürekli yatma ihtiyacı duyuyordum en önemlisi senelerdir ayaklarım çok yanardı ellerim geceleri ayaklarımı kovaya sokup öyle yatardım ki hala öyleyim çok azıcık geçti cayır cayır yanıyo hep soğuk suya sokuyorum şirkette bile masamın altında kovaya sokardım.....sürekli uyku hali aşırı sinirlilik hali bezginlik sıcağa karşı tahammülsüzlük

sonra dr gittim tsh tahlili yaptılar değerlerim çok yüksek çıktı damardan bir hafta ilaç verdiler damarlarım ince olduğu için bazen elden giriş yaptılar bir hafta hastanede anam ağladı işten geliyodum üzerimi değiştirip ailece hastaneye taşındık bir hafta sonra alerjim devreye girdim ağzım yüzüm dudağım şişmeye başladı deli oldum bütün vucudum kurdeşen gibi döktü sürekli ama onada dr gitim bir sürü alerji testi yaptılar sinirsel çıktı antidepresan verdi ama hala kabarıyo vucudum valla son 2-3 ay berbat geçiyo ozzy

hımmmmm anladım cnm ben de çok kilo veriyordum bi ara baktırdım yokmuş bişi.ama senin belirtliler zor yaa...ilaçlarını düzenli kullanınca inş azalır şikayetlerin

cemre valla emreyle adam gibi konuş bitir bence sende aileni al karşına konuş adam akıllı

bilmiyorum bakalım 3 ay sonra tekrar kontrole gidicem ömür boyu kullanıcam ilaçlarımı

kurdeşen evet sinirden oluyor.ya nasıl mahvediyoruz bünyemizi sinirle stresle değil mi?çok zor değişitmrek ama yaşam tarzını biraz değişitirmeye çalışacaksın sanırım cnm.sizin iş fln da streslidir kesin.

hemde nasıl işim çok stresli bugün öyle sinirlendimki patronla atıştım vurdum kapıyı çıktım her an her dk stres bilmiyorum napıcam fazla sorumluluk bunalttı beni biliyomusun

tahmin edebiliyorum iş hayatı stresli.ilaçlarını düzenli kullanıp biraz da- zor olsa da - hayatını sakin tutnmayı başarırsan herşey yolunda gider bence

ah ah bir sakin tutabilsem cuma günü izine çıkıcam ya iple çekiyorum ya çok bunaldım inan özel ilişkimde yansıyo onu bile çekemiyorum şu an ya kafam o kadar doluki ozzy

tamam ozzy ii geceeler bende birazdan çıkıcam bulaşık yıkıcam:)))))))))
kız cemre nerdesin yine bebemmm

burada anlat rahatla içine atma şekerrrrrrrrr.
tatile öle kafanı dolu götürme
muck

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…