Zuzu ile keyf-i alem

hayırlısı olsun zuzu cuk.
cemre ben de deinleyebilir miyim az eskiyi okuıdum iki çocuk var ama sen birini istemiyorsun herhalde demi öle bişiler

amin ozzy bakalım artık gerçi 15 gündür pek iyi değiliz:) benim uyuzluğumdan :)

ay cemre sen beni öldürücen valla ya nedir senden çektiğim kız:) anlat diyorum

şimdi beni yine emre aradı
her zaman oldugu gibi, actım işten cıkcaktm yarım saat vardı
tabi cocuk şok. acmıcam sanıyo. ne dicegini bilemedi resmen eli ayagına dolaştı derler ya öle
sonra buluştuk
dedim ki kafam cok karışık yeter üstüme gelme, sürekli arayıp durmayın ne zaman düğün ne zaman gelinlk diklcek nikah günü alalım diye, bunaldım resmen dedim naaptıgımı bilmiyorum sacma sacma işler yapıyorum, daha 1 ay oldu nişan olalı ne acelemiz var dedim seneye olması daha normal değil mi zaten yaa falan dedim. bu sırada bana yakınlaşmaya çalışıo sarılmaya falan bi şeklde kactm hep yanından
şimdi sen diceksin ki cocukla neden böle konuştun? zaman kazanmak icin. eylülde evlenmek zornda kalmamak icin, veya kacıp mustafaya gitmek zorunda kalmamak icin

cemre evet dicem neden böyle konuştun deseydin emreye emre ben senden soğudum istemiyorum olmuyo falan deseydin çocuğa umut vermişsin ya şimdi sen emreye dönermisin bana bunun cvp ver ama içini dinle öle cvp ver

nan ancak yazdım zuzuuuu
ozzy dinle tabi canım :icecream: aynen 2 cocuk var biri ailemin zoruyla nişanlandıgım cocuk digeri de eski sevgilim. gelgitler yaşıyoruz bu ara biz zuzunun topiği olaraktan

evet cnm şimdilik bekarım :KK70: nişanlııı :KK70: 13 eylül kısmetse düğün.

cemre yauuu senin olaylar da karışıkmışşşş haaa mustafayı severken niye öle oldu emreyle nişanladındın.öle aradan girdim ama anlatasın yoksa önemli diil.

bi de zuzu cum öle senin çoccuuuğu sinir etme yaaaaa.gerçi seni sinir ediyosa fazlasını yap :KK70: ben pek kaprisi beceremiyorum da benim yerime de yap :KK70:

valla bende kaprisin gıcıklığın alası var ozzy ya son 15 gündür çok atışıyoruz bir haftadırda konuşmuyoruz biraz önce msj çektim ben cuma gidiyorum diye sonra öle msjlarşırken girdik birbirimize dedim pişman ettin beni msj çektiğime bye yazdım

cemre evet dicem neden böyle konuştun deseydin emreye emre ben senden soğudum istemiyorum olmuyo falan deseydin çocuğa umut vermişsin ya şimdi sen emreye dönermisin bana bunun cvp ver ama içini dinle öle cvp ver

emreye dönmem aman allah korusun
ben ona defalarca söyledim bitti bu iş olmaz artık cık gt hayatmdan diye
hatta dedim ki, annenin söylediği gibi sen daha iyisine layıksın git kendin gibi doktor bulsana annenin dediği gibi, benim gibi terzi parcasıyla ne işin var. onun annesi öle diodu, hem seviyo beni hem de istemiyo. emreninki 3 günlük hevesmiş, yarın ben ona cok cahil gelirmişim istemezmiş beni :S
yakışıklısın paran var elini sallasan ellisi git dedim ne dert ediyosun. yok anlamıyo adam laftan
o yüzden biliosun ki eylülde kacıp gtmek zorundaydm ben. ama böyle olunca belki emreyi 1 yılda vazgecirebilirm. ve istemeden mustafayla evlnemek zorunda da kalmam

alalaaaa sorun ne ki.bak sana bişi diimmiiiiiii inanır mısın bilmiyorum ama bu astroloji işine benim feci tutuyor.yakın zamanda merkür gene gidecek.şimdi de gitmeden önceki karanlık dönem :KK70: bu dönemde böle iletişim bozuklukları çok oluyoo..dikkat et şeker.çok boğmayın birbirnizi.varsa ciddi bi sorun bilemem aama öle ufak tefek bişise abartmayın bence.böle dedime bakma biz de heran birbirmize düşebilme potansiyelimiz var.
benim manyağa dahiliyeden randevu aldım.bunda az bi kilo var.veremiyo.ben de dedim gel bi baktıralım kanına fln.tiroid fln olmasın diye.ilk tmm dedi.şimdi bne gitmem hasta deilim bana niye hasta muamelsi yappıosun.bana öle zorunluluk koşma.cart curt.uyuz etti yaaaaaaa.iyiliğini düşünen de kabahat

demekki mustafayı evlenecek kadar sevmiyorsun cemre sadece emreyle evlenmemek için mustafaya yöneliyosun doğrumu

ozzy anladığım kadarıyla çalışmıyorsun mimarsın ama dimi
sorma ok bunaldım.evet mimarım.haziranda ayrıldım hem y lisans hem kpss ye çalışma yetişemiodum.temmuz10 akdr ede durmadım pek koşturmadan ama şimdi evdeyim sıkılıyorum.kpss den iyi bişi alırsam devlet ama ii bişi olmazsa özele devam etcem gibi gözüküooo

alalaaaa sorun ne ki.bak sana bişi diimmiiiiiii inanır mısın bilmiyorum ama bu astroloji işine benim feci tutuyor.yakın zamanda merkür gene gidecek.şimdi de gitmeden önceki karanlık dönem :KK70: bu dönemde böle iletişim bozuklukları çok oluyoo..dikkat et şeker.çok boğmayın birbirnizi.varsa ciddi bi sorun bilemem aama öle ufak tefek bişise abartmayın bence.böle dedime bakma biz de heran birbirmize düşebilme potansiyelimiz var.
benim manyağa dahiliyeden randevu aldım.bunda az bi kilo var.veremiyo.ben de dedim gel bi baktıralım kanına fln.tiroid fln olmasın diye.ilk tmm dedi.şimdi bne gitmem hasta deilim bana niye hasta muamelsi yappıosun.bana öle zorunluluk koşma.cart curt.uyuz etti yaaaaaaa.iyiliğini düşünen de kabahat

valla canım biz şu an tek bi konu yüzünden atışıp duruyoruz anlatırım bir ara.....bu arada ben troid hastasıyım 3 aydır anamdan emdiğin süt burnumdan geldi serumlar falan bir hafta akşamları hastanede kaldım damardan ilaç verdiler geçen haftada hastaneye gittim tekrar ihmal etme bak çok ciddi bir rahatsızlık halada çekiyorum

ozzy'cim ailem zorla sevgilimden ayırdı beni sürekli bişeler söyleyip aklımı karıştırdılar ondan soguttular
sonra da zorla parmagıma yüzüğü taktılar aa bi baktm sözlüym
derken yeni cocugu cok sevdim ama aşkla alakası yoktu malesef
cok iyiydi anlayışlıydı bana deger veriyodu ne istesem yapıyodu ben de heves ettim öle işte. sonra olan oldu ama zorla güzellik olmuyo
ipler koptu, ben eski sevgilimi istyrm

sorma ok bunaldım.evet mimarım.haziranda ayrıldım hem y lisans hem kpss ye çalışma yetişemiodum.temmuz10 akdr ede durmadım pek koşturmadan ama şimdi evdeyim sıkılıyorum.kpss den iyi bişi alırsam devlet ama ii bişi olmazsa özele devam etcem gibi gözüküooo

yaş kaç ozzy

demekki mustafayı evlenecek kadar sevmiyorsun cemre sadece emreyle evlenmemek için mustafaya yöneliyosun doğrumu

mustafayı evlenicek kadar seviyorum ama daha 22 yaşıma yeni girdim ben be :sinifsinif:
bu yaşta evlenilir mi ki :S bana kalsa 2 sene sonra evlenirim

X