Zuzu ile keyf-i alem

aman aman genede bı işin var maaşını alıyorsan sorn yok
bı işim olsn cok ıstıyorm yaaboshayallersmile

sımdı cnm termınallerle fatura kesılıyo normalde yasak elle limit asımından elle kesmıslr cumrtesı 8 de cktım söluyorum anlamıyolarrr öküslerrrrohaoldumsmile

:)))))))))))))))) sıkma canını boşyere bende burda bir sürü laf anlatıyorum nerde dinleyen bende sabah yine çığırdım elemanlara birisi müşt aramıyo almanyadaki akrabalarını arayıp muhabbet ediyo salak gittim yanına avazımın çıktığı kadar bağırdım ki kaç sefer uyarmıştım dedim bir daha görürsem atarım seni işten dedim salak yerine koyuyolar insanı yaaaa para veriyoruz konturlü bizim hatlar adam kalkmış akrabasını arıyo ya patron görse dicek bana senmi izin veriyosun al başına bela

hiç sorma valla ciciş yaaaa ömürümü yediler valla ya ay izine çıkmak istiyorum artık az kaldı cuma son:)

ay valla dur bakem bilet ayarlayabilirsem cuma akşamı yolcuyum bekle beni mersin:))))))))))))))
valla dönüşü pek koymuyo bana o kadar yani eninde sonunda gelicen yani hazırlıklıyım:)

sus yalançıııııııııııııııııııııııııı:) of bu arada meloş napıyo acep böcük nerde yaaa

ay ne güzel cumadan sonrada ben yatıcam ulen topiki kime emanet edicem senden hayır yok zaten sen gezentisin:)))))))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…