Zuzu ile keyf-i alem

ya pandomim umutma değil bir ay öncesinden hep aklımdaydı ama hani öle gece 12 bekliyimi kutlayayım diye düşünmedim sonuçta bugün yani koca bir gün var sorun o değil aslında son zamanlar biz pek iyi değiliz sorunlarımız var o yüzden aramıyorum msj çekmiyorum sürekli kavga ediyoruz sinirimi tepeme çıkartıyo o yüzden msj çekmiyorum ama bugün facebooka kutlama yazısı yazdım yani unutmadım ama unutmuşum gibi davranıyo sinir oluyorum yaaaa...

kız böcük bırak adamın kıroluğunu alıcağın paraya bak düzenli olsunda

he heeeee kız 31 diyorum ama ağustosun 21 olucam 31:)))))))))))))) saol pando

anam bir gittim geldim nolmuş böyle.
şimdi yemeğe çıkıcam.
zuzu yıldönümlerini önce erkekler hatırlar.
böcük işten mi çıktı noldu?

hayır meloş benim bildiğim bayanlar hatırlar ya ortada unutulma yok bizim başka sorunlarımız var hala sen okumadın iyice sanırım meloş neden dün gece 12 kutlamamışım unutmuşum bakarmısın ya daha koca bir gün var unutmuşum dün 10 da yattım yani illa gece 12 diye tasarlamadım koca bir gün var diye yani saçma sapan şeyler yaaa inir olurum bu tarz şeylere ben yaaa

zuzu nıce yıllara nan bu arada:asigim:

meloşum burdayımda tek pc olunca patron geldı o oturdu yazamadım
sız nerelerdesınızkaydirigubbakcemile

ulen ben de gittim sandım heee böcük....bu arada saol her ne kadar mutlu olmasamda şu an:)

kıs zuzu benimde 17 temmuz tanışma yıldönümüzdü.
kociş hatırlamadı, unuttu. ertesi günüde tık yok kızdım tabi.
biz tanıştığımız gün bana pop kek ikram etmişti.
dedik bu gelenek olsun, her yıl bu tarihte pop kek yiyelim.
tamam dedik. evlendik hep unutu ben hatırlattım. son 2-3 sene hatırladı aldı pop kek.
bu sene kafam yerinde değil diyor.
dedim cebinde hatırlatma var ne işe yarıyor.
sabahın köründe sevgili kardeşinin doğum günü için zır zır çalıyor ama dedim.
bizim tanışma yıldönümüzde birşey yok.
haksız mıyım ama?
halbuki ben sevgililer gününde ona evde kalpli kurabiye yapmıştım.
hadiye alamadım ama evde güzel bir kahvaltı hazırladım.
o bana hiçbirşey almamıştı.
şimdi etti 2.
bakalım doğum günümde ne yapacak?

pandoş sağol canım.

ya ne bilim meloş bizim sorunumuz bu değil aslında ama bunuda sorun edio sanki unuttum ya deli olcam....sinir ediyo beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…