Zuzu ile keyf-i alem

çüşş yani sanki başka msn alamassın kızım niye öle yapıyonuzki ala ala insan kimle konuştuğunu bilmez heeee

çüşş müü
bizım arkadaslarımızın coğu ortak zaten bıze göre sorun yok
bazen kk dan yazıyorlarkı zaten msn verdıklerıme dıyorum eşim olabılır dıe
eşim slmlarını ıletıyor bana
hıc sorun yaşamadık

facede ortak
bna göre tabıkı ıyı sorunyaşamıyorum
eğer eşimin ayrı bı msn olsaydı aklım hep onda kalırdı nan
herıf kımlerle konuşuyo dıe

ay zten işyerıne gıdıyom hemen abıler dıo
ayy x dün senınn ynındakı bayan kimdı dıe
kıskandırmak ıcın yapıyorlar dıom barı benden guzel mıydı
dıom

ay valla yinede sevmem öle ortak mortak:)
bugün benimkiyle tanışma yıldönümümüz 2 sene oldu ayy dün saat 10 da yattım ayy yazmış yazmış bir sürü yazmış içimi bunalttı yaa sabah sabah ta birbirimize girdik yine:)
ay kutlamadın falan ala ala ya daha bismillah gözümü yeni açtım ay deli ediyo beni yaaa

ya iyi okumadın herhalde ben unutmadım dün 12 gece aramış ben uyuyorum yıldönümü bugün ben unutmadım sorun bu değil yok ben sevmiyormuşum onu ya o kendisi gibi istiyo karşındakini deli divane sevsin yoluna ölsün ben kimse için yoluna ölmem yani o da sanıyoki ben sevmiyorum ne alaka ya herkes farklı barındırır sevgisini içinde sonra diyo kutlamadın bende dedim bismillah daha yeni güne başladık gün hemen bitmiyo yani

göüşmeden geldım nan
ama pek beğenmedım ne etcem bılmem
700 tl maaş yemek yol bana aıt
yol sorun deılde yemek bana aıtmış
bıde h içi tatıl en cok bu sorun cunku
h sonu aılemle görusuyordum ve onların ıznı h sonu olduğu ıcın bıze gelıyorlardı
sımdı ne ben gıdebılırım nede onlar gelebılır
napım sızce

sabah 10 akşam 7
napcam kızlar yaa

zuzu haklı cocuk bende kutlamalarımı hep 12 de yaparım kıllık olsun dıe

BÖCÜK CNM SONUCTA BURDA PARA ALAMYON Kİ burası verir en azından karslıgını alırsın yine haftasonu tatıl olan iş buldunmu zıplarsın

ay bilmiyorum böcük valla sen ver kararını bence ......
kızım dün 10 da yattım diyorum ala ala geçen sene unutmuştu şimdi bana unutmuşum gibi davranıyo ben unutmadım ala ala bugün bugün ala ala ya gece kutlamayınca bugün geçerli olmuyomu uyuz oluyorum yaaa

bılmımkı yaa
şimdı gır çık yaşamak ıstemıyorum ama ararlarsa başlıycam
hıc deılse parası garantı
ıdare ederım sonra guzel bı iş blunca cıkarım dıom

hem sabah 10 olması ıyı aksamda 7 olması ıyı
sabah erken kalkıp işlerı yapabılırım aksamda erken cıkıom
ne edım eğer ararlarsa kabul ederım yaa
hıc almamaktansa bu daha ıyı deıl mı

yok ben sevmiyormuşum onun gibi yoluna ölmüyormuşum falan ya ben kimsenin yoluna ölmem ölüme de gitmem ben sevgimi bu şekilde yaşıyorum 25 yaşlarda evet öyleydim ama 31 yaşındayım düşüncelerim davranışlarım değişti yani seviyorum ama abartı falan sevmiyorum yaaa

bencede idareten gir böcük ne işi

dsmarttaym ya olursa dıgıtürk e geccem

ayy sımdı heveslenıp sonradan uzulmek ıstemıyom ınş ararlar yaa
ıdaretende olsa başlıycam
evde oturmaktan ıyıdır bu borç halıyle
nasısa zuzu bana iş bulcak

ay böcük ark hepsine haber bıraktım ama ses çıkmadı elimden geleni yapıyorum cane yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…