Zuzu ile keyf-i alem

ay gıcık oluyorum böyle patronlara.
bende önceden mağazada çalışıyordum. maaşlar gelene kadar gözümüz yollarda kalıyordu.
yemek yerine tıcket veriyorlardı. o bile gecikiyordu.

meloşum ya aklıma geldi sen hamişsin ya bana dua etsene bene istiyom seninkinden hamişlerin duaları kabul olur muş hade be etsene gözünün yağını yiyim apla hade nolar beeezemuszemus

eee böcek ne olcak peki şimid sen istemicenmi paranı iste ya ala ala seninde ihtiyacın varrrr

bebek için istiyom kız ne olacak 3 yıl oldu tık yok.aslında 2 yıldır faaliyetteyiz bebek için ama verim yok henüz sanırım benim asabiyet yüzünden

offff sorma ya bende çok sinirliyim offffff her tarafım haritaya döndü sinirden hep alerji çıkıyo
ALLAH'ım sana en kısa zamanda çocuk nasip etsin

hissediyom şişiyo sanırımkaydirigubbakcemile3

offff bol tereyağlı iskender çekti canım offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

yaf ne ediyon sen zuzum yaa iskender miii pizza foslar onun yanında paşadır ooo aah ah olsa da yisek nem nem salyalarınızı akıtmayın klavyeye zemuszemus

emeğın için resmen yalvartıyorlar senı
neyse ben bugün konuşmayım yarın eşim gelcek
bırlıkte konuşuruz

emeğın için resmen yalvartıyorlar senı
neyse ben bugün konuşmayım yarın eşim gelcek
bırlıkte konuşuruz

sorma ya bende öle o kadar emek ver herkesten önce erken gel işlerini toparla herkesten geç çık bütün gün koşuştur bide üstüne azar işit dün değil evvelsi gün istifamı veriyodum nerdeyse ağla ağla bir hal oldum m.köyün ortasında

offff sorma ya bende çok sinirliyim offffff her tarafım haritaya döndü sinirden hep alerji çıkıyo
ALLAH'ım sana en kısa zamanda çocuk nasip etsin

amin amin amin amin şu cuma saatinde allah razı olsun yavrus.ayy sorma o sinirlerin alınacağı bir delik olsa çeksek biyerlerden çıksa gitse.ama en kötüsü ben bazen kendimi kaybediyorum ve o an kesinlikle bişey ısırmak istiyorum yoksa geçmiyo sinirim pufff.hemmm zuzum söle ben de sana dua edicem söle ne istiyon

canım hepimiiz,n hakkında hayırlısı neyse o olsun valla bu sinirleri napıcaz bilmiyorum bende acayip sinirliyim resmen film kopuyo bende

nannnn aslı çekiyo işte kap gel bana bir iskender:)

pufff çok sıcak yaa eriyorum resmen koltukta bide arada sancılar yokluyo hey yavrum hey zor geçer bugün bana.kızlar en son ne zaman sinemaya gittiniz

valla ben hatırlamıyorum maiberf valla aaa hatırladım ata demirerin filmine gitmiştim sen en son ne zaman gittin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…