Zuzu ile keyf-i alem

ay leydi benmiyim:asigim:mersi
valla babam kova özgürlüğüne düşkün olurlar sabit fikirli olurlar sinirli olurlar:)

ay leydi benmiyim:asigim:mersi
valla babam kova özgürlüğüne düşkün olurlar sabit fikirli olurlar sinirli olurlar:)

özgürlük ve sinir tamamdır ama sabit fikir yok be kaymaklım ama tersine bi durum var yanı yeniliklre açığımdır her durumda her şartta.toce ikizler amma sinir oluyor böle burç muhabbetine

valla burç muhabbeti nasıl açıldı bilmiyom valla kim başlattı ulen:))))))))))))))))) ayyyyyy acıktım yawwwww

zuzum adlarını da yaz bebem.

maiberf hoşgeldin.

böcük sende adama sor niye gitmedin diye.
manyak mı bunlar haciz kağıdı gelmiş para vermiyorlar.
maaşınız düzenli verilmiyor sanırım.
illa istemeniz mi gerekiyor?
oh ne ala memleket.

aslı yemek yemedin mi daha?

severim sarıyer böreğini:)

Kolay Sarıyer Böreği

Malzemeler

* 4 adet yufka
* 1,5 su bardağı süt
* 1 çay bardağından biraz az sıvıyağ
* 1 yumurta

İç malzeme

* Yarım çay bardağı zeytinyağı
* 500gr kıyma
* 1 avuç kuş üzümü
* 1 avuç dolmalık fıstık
* 4 adet kuru soğan
* 1 çay bardağı doğranmış maydanoz
* 1 tatlı kaşığı k.biber, pul biber
* Tuz

Hazırlanması:

1. Kuş üzümlerini yıkayıp, ılık suda bekletin. Yarım çay bardağı zeytinyağı, doğranmış soğanlar ve dolmalık fıstığı soğanlar ölene kadar kavurun.
2. Kıymayı ekleyin, bıraktığı suyu çekene kadar kavurun. Çekince kalan malzemeyi ekleyip karıştırın.
3. Bir yufkayı tezgâhın üstüne serin. Süt, yağ, yumurta karışımından üzerine fırçayla her tarafını ıslatacak şekilde sürün.
4. Yufkayı yarım daire olacak şekilde katlayın. Geniş tarafına iç harcın dörtte birini uzunlamasına yayın. Sıkıştırarak sarın. Yağlanmış tepsiye s şekli vererek koyun. Diğer yufkalara da aynı işlemi uygulayın. Üzerine çırpılmış yumurta ve bir çay kaşığı yağ karışımı sürüp 200C fırında kızarana kadar pişirin. Sıcak servis yapın.

Eklentiler

• $37442_412653724846_137280359846_4336860_6818663_n.jpg
    10,8 KB · Görüntüleme: 22
ben açtım burç muhabbetini.
böcüğün kocası ile benim kocişin özellikleri benzeyince ben sordum.

valla burç muhabbeti nasıl açıldı bilmiyom valla kim başlattı ulen:))))))))))))))))) ayyyyyy acıktım yawwwww

oy kıyamam sen acıktın mı yimek virmiyorlar mı zuzuya dur ben bi güzel pizza yapmıştım akşamdan ısıtıp getirim yersin??

ya ala ala sen borç para istemiyosun maaşını istiyosun seninde durumun belli ala ala yaaa

melodım valla dıycem bugun daha 2 günüm var aylığıma ama verceklerını sanmıom
dıyceklerkı ne kadar lazım
parça parça verıyolar
iş bulmam lazım sanırım yenıden
arıyom zatenama yok
iş aramaya devam etcem mecbur
offofff

oy kıyamam sen acıktın mı yimek virmiyorlar mı zuzuya dur ben bi güzel pizza yapmıştım akşamdan ısıtıp getirim yersin??

heee ya şeker acıktım vallah sabah uyuya kaldım doğru düzgün kahvaltı yapmadım çabuk acıktım ondan heee getirde yiyiem

ne pızzası nan maıberf
hamur kafamı olcaksınız
sen türk malını cok sevıon herhal

zuzu öle tabıkı ıstemeye gerek yok vermelerı lazım ama nerde

hoşbuldum melodim ahengim amaaan nediceniz erkek işte burcu farklı olsa nolur hepsi aynı çeşit e malum çok da bir özellikleri yok hepsi birbirinin farklı kopyaları

bizde son 2-3 aydır düzensiz alıyoruz ama bizim almanlar yüzünden almanyadan geliyo bizim paralar adamlar bu aralar geç gönderiyolar patronluk bir durum yok yani

küstüm ben sana :dilcikar:
demek bana pizza yok ha! alsanaalsanasmile

ağlamayana meme yok yavrus açım deyi bi inle bak sana en büyük dilim.türk malı hehe evet izliyorum ama öle sık yaptığım bişey değil,toce çok seviyo fast food türlerini ben de arada sevindiriyom garibi napem,yoksam ben sebzeciyim sapına kadar

ay gıcık oluyorum böyle patronlara.
bende önceden mağazada çalışıyordum. maaşlar gelene kadar gözümüz yollarda kalıyordu.
yemek yerine tıcket veriyorlardı. o bile gecikiyordu.

heee senin gidi aslı sen başlattın dimi çişli:)))))))))))))))))))))))
bende fast food severim bu arada mailberf valla offf ne güzel olurdu şimdi yesem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…