Zuzu ile keyf-i alem

ctesı gelecek ama aramız lımonı o yuzden dızıye yasak koydum

melodı bılmımbı bağ kurmak ıstedım
kuramadım mı:tomato:

zuzum ya kredi kartlarından kurtulmaya bak. biz 5 sene ödeyecez diye helak olduk. benim akıllı kocam evlenmeden 5 kart edinmiş. kullanma bak evlenicez ödeyemeyiz dedim dinlemedi. sonra 3 tanesini kapattırdı 2 tane bıraktı. ama yok orası 10 taksit yok ayda 15 tl öderim ben dedi. baktım ipin ucu kaçıyor ve kart oldukça almadan duramıyor. ddim kapat hepsini kurtulalım.
şimdi hepsinden kurtulduk.
dünde bizim maaş aldığımız banka bize sormadan herkese kart çıkartmış. bende gittim aldım hata yaptım istemiyorum almıyorum deseydim keşke.
ama en kısa zamanda iptal ettireceğim. tüylerim diken diken oluyor kartı görünce.
birde işin komik yani asgari ücretle çalışıyorum limit 1500 tl.
hangi parayla ödeyeceksem bilmiyorum.

niye limoni kıs?
sen durmadan çemkir adama, o da kaçtı gitti memlekete kafa dinlemeye.
kıs gelince uzatma bari.

ay sorma ya meloş işte gülüm ihtiyaç oluyo mecbur harcıyosun evin oluyo benim oluyo şimdide kurtulamıyorum hem banka kredisi hem kredi kartı bakalım tekrar banka kredisi çekicem hepsini kapatmak istiyorum geçen ay başvurdum ama puanım düşmüş kredi kartını geç ödedim diye bu son 2-3 aydır biraz düzensiz alıyoruz o yüzden sarsıldım baya

anasına gıttı özlemış gıtsın bakem

çemkırmemı bıle özlemiştır :dilcikar:gelsın donumla yatar ancak

umarım kredi çekip kapatabilirsin zuzum. en azından kredi çekince haray belli miktar gidecek.
karttan ne kadar harcayacağın belli olmuyor. kesinlikle bir an önce kurtul derim.
çok lazımsa limitini çok düşük tut. eskiden kartlar yokken napıyorduk biz.

çeksin çeksin adıda şey olsun.
kocana çemkirme! :roflol:

ya orası öyle ama ihtiyaç be meloş zaten kapatırsam limitimi düşürücem kesinlikle.....inşallah kredi çıkar bana haftaya denicem dua et meloş yaaa

tamam dua ederim canım. inşallah kredi alıp halledersin.

ay inşallah ya hem o paradan nişan için de para ayırıcam ya o yüzden çok istiyorum

konuyu bılıyonus mu anlattım mı kızlar

görumcem aradı bu arada
dedı sen merak etme bıtanem ben parayı verdım ona dıe içim azcık rahatladı
ama sankı kocam bana kızdı
hıc aramadı bugun çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…