Zuzu ile keyf-i alem

biryana dağılmayın keserim ha!
evet cemroş pahalı düğün edecek. ama helal olsun kayınpederine.
cemroşa dedim kayınpederin benim kocamı evlatlık alsın elti oluruz.

ben şeye gıdıp gelcem o kadar

cemre bonk kocayı bulmuş helal olsun harbı
bzde para ıcın kavgaederız ancak
mıllet bızı yoluuo:nazar:

valla ya bende borcun içinde yüzüyorum böcek kredi kartı aldı başını gidiyo dün maaş aldım paradan eser yok harçlık bile kalmadı bide banka kredim var ay deli olcam düşün düşün yaa

ben geldim patadanak ohh yerleşiyim bir kenara ama aşkol zuzu inan çok teessüf koyuyorum sana kocaman insan davet etmez mi kendi çabalarımlan geldim o yüzden az biraz bi lokma darıldım sana

yopk gıııııı aşk olsun niye davet etmeyeyim delüüü....ama başka bir topikten kalk benim topiğe gel demem helede robota bunu yapmam:))))))))) hoşgeldin caneee arkadaşlık teklifimi kabul ettinmi

yopk gıııııı aşk olsun niye davet etmeyeyim delüüü....ama başka bir topikten kalk benim topiğe gel demem helede robota bunu yapmam:))))))))) hoşgeldin caneee arkadaşlık teklifimi kabul ettinmi

ettim zuzum etmem mi ayıp ettin hem nolcak ya baksana iki sattie orda kimsecik yok bi başıma soğan cücüğü gibi kaldım sora seni takip ettim ta taam geldim işte ama burdada pek bi hareket yok zati bende çıkaroğlu öperim zuzum arkadaşlığımıza kocaman bir tebrik koyuyorum ha ha içie abiye kuzu girdi sempatiksalakcinni

aşk olsun sen bu topiği beğenmedin hareket yok falan günlerdir arkadaşlar gelmiyo ondan böle sessiz bende az bi lokma kırışldım

yok anam yok msj atmayıda unuttum dur bi çekem ben geliyom birazdan sende uğra sık sık deli karu

ha ha ha dizi yok deme ondan belin ağrıyo şaka bir yana aranız nasıl şu an

geldim kızlar. cemre iyi ekiyor bizi. dün bikini alıcam diyordu dışarı çıktı galiba.
sonra emroşunun yanına gitmiştir.
böcük kıs kocanın olmaması ile belin ne alaka!

X