Zuzu ile keyf-i alem

herkese günaydın hayırlı kandiller meloş düne göre bugün biraz daha iyiyim ama evde çok ağladım sinirim bozuldu.....böcek nerelerdesin yaaaa merak ettm

Günaydınlar.
Kandiliniz mübarek olsun.
Zuzu iş hayatında oluyo böle ara ara. Hemen gemileri yakmamak lazım. Bide borç falan varsa.
Bugün biraz daha iyi olmana sevindim.

ya sorma pandomim dün çok morelim bozuktu tam istifamı veriyoıdum zor tuttum kendimi bu zamana kadar bu konuda hep tuttum kendimi kendine gel borcun var diye eh bugün biraz daha iyiyim

herkese günaydın hayırlı kandiller meloş düne göre bugün biraz daha iyiyim ama evde çok ağladım sinirim bozuldu.....böcek nerelerdesin yaaaa merak ettm

aman canım iyi olmana sevindim.
oluyor böyle işte bende kaç defa yeter deyip çıkmayı düşündüm.
ama yapamıyorsun. sigortam var, maaşım günü gününe yatıyor, yemeğim var.
çok şükür ortam iyi. katlaıyorsun işte.

Günaydınlar.
Kandiliniz mübarek olsun.
Zuzu iş hayatında oluyo böle ara ara. Hemen gemileri yakmamak lazım. Bide borç falan varsa.
Bugün biraz daha iyi olmana sevindim.

günaydın canım.
ya sorma pandomim dün çok morelim bozuktu tam istifamı veriyoıdum zor tuttum kendimi bu zamana kadar bu konuda hep tuttum kendimi kendine gel borcun var diye eh bugün biraz daha iyiyim

aman hele borcun varsa tutmak zorundasın canım. hemen iş bulamayabilirsin.

böcüğün neti kesilmiş o yüzden gelememiş
.

öleymiş bende başka topikten okudum hanfendi bize anlatma tenezülünde bulunmuyo bize dert yanmıyo:)neyse

zuzu yakaladım seni kıs sende sabah kadar kaşınmışsın niye anlatmıyorsun bakim bizede? alsanaalsanasmile

aman napim zuzum otobüslerde ölüyorum.
dün akşam bir kız bana yer verdi. çok mutlu oldum.
sabahta otobüse bindim önler doluydu ortada oturdum ama kalabalıktan sıkıldım yine midem bulandı.
işe geldim maden suyu alıcam kantinde kalmamış.
yazın kerbela gibiyiz. hiçbirşey yok.
soğuk su bile yok. evden şişeyle buz yapıp getiriyorum.

sorma ya gece 3 te kaşıntıyla uyandım sabah beşa kadar mücadele verdim her tarafım ciğer gibi kabardı bıktım anlıcağın

geçmiş olsun zuzum.
evet dolabımız yok canım. sadece bazı birimlerde var.
onların dolabına da koymak pek hoş olmuyor, kimseyi rahatsız etmek istemiyorum.
dolap olsa evden yemekte getiririm, meyvede alıp koyarım.

zor oluyor tabi ama napcan çare yok kendi sorununa kendin çözüm buluyorsun.
gideyim biraz iş yapayım yemek saatine kadar.

X