Zuzu ile keyf-i alem

yok netten bakmıştım güzel bir yere benziyo....
saol meloşum

zuzum öle baya ii duruyo
yani fotografların da aynısı zaten bi fark yok ama, ortamı çok soğuk
çalışanlar falan aşırı resmi davranıyo tamam labali olmaları zaten kötü ama, gerginlik yaratıyo insanda, kasıyo =)
rahat edemiyo insan
rixos premium belek iyi, bu arada aklında bulnsun yakın zamanda sana da lazım olablr=) bakarsn netten de
bide ben bilmyrm ya türkiye mi istiyorum ki.
aman nese bi yemek yiyim de beynim açılsın =) kafam durdu resmensempatiksalakcinni

cemre kayınpederine söyle benim kocamı da evlatlık alsın.
bravo adama yani. böyle babalarda var demek.

e naapsın parayı mezara mı götürcek? olmasa yapamazdı ben de canı saolsun derdim
ama varken yapmazsa kıyameti koparırım
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 gel meloş elti oluruz o zaman senin kocişi de evlat edinsin kaydirigubbakcemile2

meloşum saoll =)
sen gidince benim yerime de bi parcacık yiyiver bari =)

emre de göçmen ben de
şoparız biz azcık =)
babası inşaat mühendisi, ama bi şirkette falan çalışmamış ilk mezun olduğu yıllar haric
müteahitlik yapmış
selanik göcmeni ama önce izmire sonra muglaya yerleşmişler
biz açılamamışız o kadar edirne keşana kadar ancak =)

yerim canım.
kıs benim kocamda göçmen babasının babası romanyadan göçmüşler ama
bunlar hem cimri hem savurgan. babasının ayağına ne fırsatlar gelmiş, hepsini elinin tersiyle itmiş. ortak olduğu salon varmış, ortağı demiş al burası senin olsun istemem sen al demiş. salak senin 3 oğlun var al salonu hep beraber işletin. hemde istanbul gibi bir yerde. anası ben ünlülere kıyafet dikerdim diye hava atıyordu, hem çizip hem dikermiş. nişanım için nişanlık modelimi anlattım, anlayamadı. hiçbirşeyden anladığı yok.
göçmenler düğünde çok takı takar dediler, hiçbirşey görmedik ne eşya ne takı.
böyle babalara helal olsun.

valla evlatlık alsın cemrem. iyi anlaşırız seninle.
ben yemek yaparım sen bana elbise dikersin.
bizimkiler yok diye diye yok olacaklar.
anası kızı için para biriktiriyor. oğluna gelince param yok.

işte hep derim aileden destek olacak, mayan olacak yani.
ah umarım benim çocuğum şanslı olur, herşeyini yaparım oğluşumun.

elbise de dikerim çanta da dikerim
bebişe hırka bile örerim ben fazla becerikliyim bu konularda
sen yemekleri yap ben sana her hafta bi abiye elbise dikiyim gece gündüz uğraşıp
inşallah benim çocugum şanslı olur deme bence, onun herşeyini yapman sana bağlı bişey
kendin çektiğin icin biliyosun, ona herşeyin en güzelini yapıcaksn ben eminim=))

evli abisi var
karısı alaman olan var ya hani
boşanıcaklar ama galiba, bilmiyorum tam olarak
onlarda bilmio

aaaaa neden boşanıcak ki senin kaç tane abin var sizde kalmıyomu abin karısıyla o mu

elbise de dikerim çanta da dikerim
bebişe hırka bile örerim ben fazla becerikliyim bu konularda
sen yemekleri yap ben sana her hafta bi abiye elbise dikiyim gece gündüz uğraşıp
inşallah benim çocugum şanslı olur deme bence, onun herşeyini yapman sana bağlı bişey
kendin çektiğin icin biliyosun, ona herşeyin en güzelini yapıcaksn ben eminim=))

oh ne güzel yaparım yemekleri, ütüleride ben yaparım. ama temizlik yapmam mutfak hariç. kıs abiye istemem ben günlük elbise dik sen bana.
çocuğum şanslı olur derken biz çok maddi sıkıntı çektik ailesi yüzünden dedim ya
maya olmayınca hamur tutmuyor. maddiyatım olursa seve seve yaparım.o yüzden şanslı olsun dedim.

Son düzenleme:
benimkinin babasının durumum yok deyip biz evlendikten sonra karısının ek karttan yaptığı harcamalar yüzünden ayda 500 tl ödediğini öğrenmiştim. ohh olsun dedim sana yapmadı karısı gidip harcamış.
bak istenince nasıl ödeniyor dedim.

oh ne güzel yaparım yemekleri, ütüleride ben yaparım. ama temizlik yapmam mutfak hariç. kıs abiye istemem ben günlük elbise dik sen bana.
çocuğum şanslı olur derken biz çok maddi sıkıntı çektik ailesi yüzünden dedim ya
maya olmayınca hamur tutmuyor. maddiyatım olursa seve seve yaparım.o yüzden şanslı olsun dedim.
olur dikerimm =)
bolero da dikerimkaydirigubbakcemile3 ne alakaysa geldi aklıma

haydaaaaa bunun için mi boşanacaklar cemre.
bir orta yolu vardır.

becerikli cemre.
elbiseni dikmeye başladın mı kıs!
bak bitince resim koy tamam mı?

ay zuzu sen bugün uyuyosun yaw.
emrenin abisi hatırlasana fotoğrafçı hani almanyadan gelmişlerdi.
fotoların gelmesi uzun sürer dedi cemre.

X