Zuzu ile keyf-i alem

şimdi sana böle ötmesi kolay geliyo daha yenisiniz bir gün emrede bu durumdan sıkılıcak senden normal yemek beklicek neden öğrenmeyi red ediyorsun bende bunu anlamıyorum evde oturacağına gir mutfağa dene her gün bir yemek ama sen ben yapamam bilmiyorum demenin arkaasına sığınıyorsun kusura bakmada:)))))))

ben eğer sizin yerinizde olsaydım yani o yaşlarda kesin çocuk yapardım yaş geçince çocuk yapmak zor oluyo tahammülsüzlük başlıyo benim ciddi ilişkim olmadığı için bu yaşıma kadar bekarım işte melihle iki senedir birlikteyiz bende hep diyodumki önceden evlenince iki üç sene çocuk yapmam diyodum ama yaş ilerleyince hemen yapmak durumunda kalıyosun bide ben troid hastasıyım ve troid hastaları zor hamile kalıyomuş o yüzden hassasım bu konuda şu an tedavi görüyorum o yüzden bir sene en normali evlenince ondan sonra çocuk yapın bence

bazı hayallerimiz var
onları bi an önce gercekleştirebilirsek neden olmasın?
3. evlilik yıldönümümüzü bebişle kutlarız =))

zuzu bişe sorcam sana
yaşla alakası varmı sence dogru zamanın? yanlış anlama lütfen senin icin sormuyorum bunu
mesela ben 18 19 yaşında olsam da bunu söyler mydn bana?
yoksa 22 23 yaşnda düşün mü derdin yine?

18-19 yaş erken cemre ama sen 21 evlendin ettin diyene kadar 22-23 olursun bence bu yaşda normal

şimdi sana böle ötmesi kolay geliyo daha yenisiniz bir gün emrede bu durumdan sıkılıcak senden normal yemek beklicek neden öğrenmeyi red ediyorsun bende bunu anlamıyorum evde oturacağına gir mutfağa dene her gün bir yemek ama sen ben yapamam bilmiyorum demenin arkaasına sığınıyorsun kusura bakmada:)))))))

ya insanın hic mi icinden gelmez zuzum?
kalk bana elbise dik de kalkıym dikiym
kalk resim ciz kalk evi süpür cam sil
kalk evimi düzeltcez gel temizlige yardım et nan cemre de geliym =)
ama bana bi yemek bi ütü demeyin yani =))
abimin bebegine resmen ben baktım bu zamana kadar
yemekleri yengem yapsın die kaydirigubbakcemile3

18-19 yaş erken cemre ama sen 21 evlendin ettin diyene kadar 22-23 olursun bence bu yaşda normal

ben bi de şeyden dolayı istyrm
kendim gencim diye bencillik yapamam
emreyi de düşünmem lazım
yani okulu btrsem hazırlıkla brlkte 5 yıl sürse sora hamile kalsam zaten 6 yıl sonra oluyo
adam gelio nerdeyse 40ına
o yaştan sonra insanın kafası da her an bebek aglaması cekemez yani

evet emreyide tabiki düşünmen lazım ama belli olmaz evlilik insanı değiştiriyo belki sende değişirsin:)))))))))
valla aksine bende yemek yapmaya bayılıyorum yaaa acayip seviyorum mutfağı....cemre kendini topla biran önce öğren duydunmu beni:)))))))))

ya ben cok rahatım cnkü emrede rahat
dioki
şimdi ben isten geldim yorgunum tamam evde yemek olsun isterim tabi
e ama sen de okuldan gelip yorgun olucaksın
neden sen yapasın ki?
madem sen sevmiyosun ben yaparım =)))

valla umarım emre seneler geçtikten sonrada böyle der ve yemek yapar ne diyim ben sanmıyorum erkekler hep öle der bir yapar iki yapar sonra yapmaz sen işin garantiye alda :)

ben gelinlik bakıyorum zuzu netten
bana fikir versene yaa
ya napam bende yemek kursuna giderim artık :KK43:
siz naaptınız bu arada ev tartışmasını??

ben gelinlik bakıyorum zuzu netten
bana fikir versene yaa
ya napam bende yemek kursuna giderim artık :KK43:
siz naaptınız bu arada ev tartışmasını??

ben senlerdir gelinlik modellerine bakıyorum bende bir sürü model var bilg bir ara sana mail atarım hepsini cemre....benim konuya gelince aramız kötü tartıştık olmucak sanırım

Hoşbulduk kaydirigubbakcemile2

iyilik valla nolsun dert anası oynuyorum bugün dert topiclerine bakıyorum -tatlicadiarzu-
sizden naber napıyosunuz bakim

ya diyoki burda şartlarım iyi eğer orda şartlarım burdakinden iyi olursa istanbulda yaşarız ama işlerim iyi olmasa izmire gideriz diyo ben ilişkinin başında izmirde yaşamak istemediğimi söyledim oda kabul etmişti şimdi yok bizimkiler ev alıcak sanırım falan diyo bende izmirdenmi alıcaklar dedim diyo aşkım izmirden alırlara almayın mı diyim diyo bende almak istedikten sonra burdan da alınır dedim kızdığım nokta bana ilişkinin başında böle demiyo şimdi sinir oluyorum çok canım sıkkın

can sıkıntısı var
evlensem mi evlenmesem mi sıkıntısı var
bi de daha yemek yapmayı bilmiyorum diye zuzu bana kızıyo =)
hevincim ya benim dertlere de el atıversene bi zahmet

Hoşbulduk kaydirigubbakcemile2

iyilik valla nolsun dert anası oynuyorum bugün dert topiclerine bakıyorum -tatlicadiarzu-
sizden naber napıyosunuz bakim

aman içini karartma be hevin eğlenceli şeylere bak dicem ama burda da pek eğlence yok:)

can sıkıntısı var
evlensem mi evlenmesem mi sıkıntısı var
bi de daha yemek yapmayı bilmiyorum diye zuzu bana kızıyo =)
hevincim ya benim dertlere de el atıversene bi zahmet
yemek yapmayı öğreneceksin o kadar benim verdiğim siteye giriceksin bakıcakın evde uygulacaksın:) ok mi cemrenm:)

ya diyoki burda şartlarım iyi eğer orda şartlarım burdakinden iyi olursa istanbulda yaşarız ama işlerim iyi olmasa izmire gideriz diyo ben ilişkinin başında izmirde yaşamak istemediğimi söyledim oda kabul etmişti şimdi yok bizimkiler ev alıcak sanırım falan diyo bende izmirdenmi alıcaklar dedim diyo aşkım izmirden alırlara almayın mı diyim diyo bende almak istedikten sonra burdan da alınır dedim kızdığım nokta bana ilişkinin başında böle demiyo şimdi sinir oluyorum çok canım sıkkın

şimdi zuzum haklısın elbette baştan öle dedi şimdi neden böle yapıo die ama bide şu var
senin burda iyi bi işin var, ailen burda arkadasların burda tamam tabiki burda kalmak istersin
ama onunda orda kurulu bi düzeni var
gelip burda belki iyi bi iş bulamicak, düşük maaşlı bi işe girmek zorunda kalıcak
ama unutmaki onun işi seninkinden daha önemli ne kadar kadın erkek eşitliği de desek...
yarın sen hamile kaldıgında da, dogum yaptıgında da, sana da eve de bebeğe de o bakıcak
ben emre bana bunu önerse kabul ederdim
istemezdim, ama mantıklısı bu yani
bide izmirle istanbul arasında ne kadar fark vardır bilmiyorum yani gerci izmir ucuz biyer deildir muhtemelen ama orda ev sahibi olmak sanki burdakinden daha kolaydır gibi geliyo
yani belki ailesine söyleyemeyebilir de evi istanbuldan alın die
sonucta ailesi elbette ki orda oturmanızı ister

X