Zuzu ile keyf-i alem

gdmtcim borç olmasın da çok, bırak takı da olmasın
bide sen üzülme diye şimdi o birsürü takı almaya kalkarsa yok istemiyorum de
unutma sora onları ödicek olanda sizsiniz

evet şu durumda öle gözüküyo, ama ne bilem belki ailesi direk kendisi teklif eder ve alır, bilemiyorum yani.. offf offf

he bnm sülalem cok kalabalık
bide emrenin hastaneden başhekim başhekim yardımcısı ve hastanenin 4 ortagı geldi :)))
ee şimdi o adamlar bişey takmasa olmuyo, sonucta bi adları var bunların
hepsi bilezik taktı
herif de kont cevresi de kont allahım yaa
bnm patronum gelse kesin hic bişe takmazdı

ya gdmt sen şimdi bunları takma hele bir isteme aşamasına gelde ondan sonra düşünürü bunları

evet şu durumda öle gözüküyo, ama ne bilem belki ailesi direk kendisi teklif eder ve alır, bilemiyorum yani.. offf offf

canım alır niye almasn ki
cok ahım şahım şeyler almaz blki ama hepsini de ogullarına yıkmazlar sanmıyrm

he bnm sülalem cok kalabalık
bide emrenin hastaneden başhekim başhekim yardımcısı ve hastanenin 4 ortagı geldi :)))
ee şimdi o adamlar bişey takmasa olmuyo, sonucta bi adları var bunların
hepsi bilezik taktı
herif de kont cevresi de kont allahım yaa
bnm patronum gelse kesin hic bişe takmazdı

boshayallersmile biz ikimiz de örtmen olunca gariban gariban takılıoz iştee benimkiylee kaydirigubbakcemile3

valla kızım seninki kont ne diyim:)))))))))) ulen gdmt o kaadar şey yazıyom benle konuşmuyon yazmıcam daha bişiy sana hıhhhh.......

valla kızım seninki kont ne diyim:)))))))))) ulen gdmt o kaadar şey yazıyom benle konuşmuyon yazmıcam daha bişiy sana hıhhhh.......

sana bişey diyim
ben de öğretmen olarak çalışıyorum
ama eğitim fakültesi değil güzel sanatlar akademisi mezunuyum bu yüzden mebde çalışamıyorum
özel kursta resim öğretmeniyim
maaşım da 700 lira bilmiyorumkismile
en azından benden iisin
ben emre varken iiyim tamam ama, emre olmasa açlıktan sürüncem yani

gelmiyo ulen gelmiyom küstüm sana hıhhhh

gel dedim ulennnnnnnnnnnnn

Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz ŞenizŞeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz

boşuna kont demiyorum ben emreye ay bu arada benim körolacası laptopum kapandı onla mücadele verdim

ya bizim burda oladuğumuz görünüyoda bu bir misafir ne oluyo neden görünmüyo

derim ben emre kont işte:))))))))))))))))))))))) oğlum ne yapıyo bakem

X