Zuzu ile keyf-i alem

evet cemreeylül evlenmeye karar verdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:))))))))))))))))))

bana yalan olur gbi geliyo ama yaa
ev ne zaman bitcek döşencek falan ayy ayyy =)

kafanda tarih netleşirse ona göre hazırlık yaparsın cemre rahat ol tabşki telaş olucak ay bana bak sanki nişanlandım da sana söylüyom:))))))))))))))

=))
ramazan bayramından sonra olması lazım
11 eylülde bitiyo
ee balayına cıkabilmemiz icin ekime de sarkmaması lazım ki hava sogumasın denize girelim =)))

hayırlısı olsun konuş bakalım bi emreyle tarih olayını....bu arada benim nişan olayıda eylül gibi olucak büyük bir ihtimal isteme söz nişan bir arada olucak uzaktan geldikleri için........annesi bugün annemle konuştu nişan olayını konuştular falan.....sonra benimki bana msj atıyo aşkım sizin adetlerinizde neler yapılır ne yapmamız gerekiyo diyo:))))))))))ay gül gül öldüm hali çok komikti yaaa

zuzum ben de emreye şeyi söledim tepsi para olayını :)))
altın atsak olmaz mı pki dedi olur ama sen atcaksn bk abin baban fln diil dedm :)))

nişan tepsisine para atılıyo ya
bizde damat kendisi atmazsa kesmiyolar kurdeleyi :))))

hadi ya ala ala bizde öle olmaz yani damat atmaz damadın yakını kim ise babası ya da onlardan birisi:)))))))))

ay benimki msj attı şimdi cemre nişan olayı konuşulunca heyecanlanmış iyice bir an önce bide evlensek diyo:)))))))))))))))))))

kaç para attı peki kont bey:)))))))))))))))))))))))))))))))

altın attı zaten de boşver miktara gerek yok kaydirigubbakcemile3
onlar altın atıomuş, nan gösteriş meraklısı hep bunlar hee

biz de damat atar
yoksa daa tepsiye atcak parası yok biz buna kız vermeyiz derler
kaydirigubbakcemile

hadi ya sizin adetlerde amma ilginmiş heeeee:))))))))))))))))))))))))ya bu arada mavi olayı ne tanımam ama bir kaç yazısını okumuştum mantıklı bir hatuna benziyo ama ne olduğunu anlamadım anlatsana

anam bizde hiç yoktur öle tepsiye para atma gibi bi adett, ilk kez duydummmm

gdmt atılır mesela sözde veya nişanda makasla kurdele kesiliceği zaman tepsiyi tutan kişi oda zaten kız tarafında birisi tutar tepsiyi makas kesmiyo denilir:))))))))erkek tarafıda tepsiye para koyar cemrelerde altınmış bende arkadaşımın tepsisini tutmuştum dedim makas kesmiyo o zamanın parası 100 euro koymuşlardı he he bende harcadım

anaaam cidden mi gdmt
bizde atılır hemde baya baya atılır =))))
sora para da kıza kalır

mavi die bi arkds eşine yanlış mesaj atmış biri gece
ama işte gercekten yanlış mı yoksa yalan mı sölüo eşi bilemio

X