Zuzu ile keyf-i alem

bende vermim o zaman dimi kızlar alem yaparım :)))))))))))))))))))))))

ala ala pandomim sen nerelisin ki benim bildiğim nişanı kız tarafı yapar

çok haklısın ben sakladım
evlendık herşeyı ama herşeyı kendımız aldık
20 bın tlborc vardı
bende hemen altınlarımı verdım eşime
bırazda bıraktım tabı
yarısını ödedık cok şükür

18 bın tl falandı sanıırm

şuan 8 bın tl kaldı çok şükür
3 bın tl yenı cekılen bı kredı kartlardan cok harcama yapmışızda

dünde yazdım zuzu görmedin mi lmaz:
Kırıkkaleliyim ben canım

canım ben unutkanım sürekli sorarsam kusura bakmayın unutkanlık yüzünden bir yaz iğne vuruldum ben ama kar etmedikaydirigubbakcemile3
ala ala ne güzelmiş ya nişanı erkek yapsın düğünüde ben kırklareliye gelin gitmeye karar verdimkaydirigubbakcemile3

Bizde herşeyi erkek tarafı yapar kızlar. Tabi ben herşeyi erkek tarafı yapsın istemiyorum. Adetlerr bi yere kadar sempatiksalakcinni
Mesela benim 3 dayım var halısına perdesine kadar onlar aldılar, beyaz eşya, oturma odası, sepha yani aklınıza gelicek herşey. Yatak odasını bile erkek alır bizde.
Gelin sadece çeyizlik eşyalarıyla gelir o da mutfak eşyaları işte.

Kız zuzu kırklareli değil .Kırıkkale-Ankara. Herkes zaten karıştırıyo o ikisini.
düğünü de erkek tarafı yapar

ya süpermiş pandomim ben altınlar yüzünden cemrenin tarafına gidecektim ama vazgeçtim size gelin geliyorum:)))))))))))))))))))))))))))))

nişanı onlar yaptığı için vermişsin.
ama düğün takılarına sahip çık.
ilerde çok lazım oluyor.
mesela bize adam gibi taksalardı eşim kendi işini kurardı.

bende vermim o zaman dimi kızlar alem yaparım :)))))))))))))))))))))))

verme zuzum alem değil çeyiz yap.

aferin akıllı hatunsun.
18 bın tl falandı sanıırm

şuan 8 bın tl kaldı çok şükür
3 bın tl yenı cekılen bı kredı kartlardan cok harcama yapmışızda

kredi kartı kullanmayın bizde de vardı 1 yıl önce kapattık ve kurtulduk.
bizim borcumuz yok denecek kadar az ama taksitleri bayadır ödeyemediğimiz için birikti.

Son düzenleme:

benim yapıcak bir çeyizim yok çünkü daha benimki ortada yokken yapmıştım ben senelerden beri ne hoşuma gitse çeyizime aldım hep o yüzden elektrikli mutfak eşyaları falan hep almanyadan geldi yumurta makinası fritöz meyve sıkıcağı kahve makinası ütü falan bunla hep var tabak takımlarım kaç takımım var hatırlamıyorum bir sürü aldım hoşuma gideni aldım ben çeyize almayı severim senelerdir hep aldım böyle yok bardak yok tabak çanak evde koyucak yer kalmadı tabi eksikler var ama onlar ufak şeyler

ne güzel ben 0 dan başlıcam şimdi. 1 senede nekadar yapabilirim bilmiyorum artık.

ay benimki öldürür beni sen benimsin sen benim karım olucaksın diye sayıklayıp duruyo bende erzincanlıya gelin gidicem:))))))))))))))))))))))))))

bizde herşey yarı yarı nerdeyse
yatak odasını ceyısı kız alır
nışanı kız yapar
gercı bız adetlerı bıraz değiştrdık
butun mobılyaları esımle ben aldım ortak
ama benım ceyısmde baya vardı hanı

melodım onlarlada olmuo onlarsızda
bende 2 tane var kullanmıyorum esımdede 4 tane var sanırm
sadece 2 taneısnı kullanıyoruz
onuda markete gdınce cok para harcıyz(300 400)gıbı yetmeyınce ordan cekıyoz
yada acil durumlarda
düğün olur bısı olur ordan cekıyoz
bende 1,5ay evdeydıım maffettı bızı
1500 tl karrtan cekıldı
sımdı kredı cektı eşim 1500 u 1750 tl ödencek
o var
yoksa cok kullanmayız
bıde cok gezıyoz ondan kullanıyoz
keske muhtaç olmasak keşke

ne güzel ben 0 dan başlıcam şimdi. 1 senede nekadar yapabilirim bilmiyorum artık.

valla benim 10 senedir yapıyorum alıyorum düşün arkopaller bile duruyo bir ara ne kadar modaydı bir milyona geçen sene bir tabak takımı dizdim kızlar hem beyaz hem siyah şaşarsınız

oh ne güzel. benim annemde çok şükür herşeyimi yaptı. yemek takımı, tencere takımı fritöz,tost makinası,mutfak robotu nevresim havlu vs. o yönden eksiğim yok.
beyaz eşyan var mı? yatak odası perdesi halısı bunlar para tutuyor.

valla ona bakarsan nişanı ben yapıcam eşyaları aşkımla birlikte bizde yapıcaz öle düşünüyoruz yani kıza o düşer bu düşer muhabbetini sevmiyorum ama yatak odamı kendim alıcam sonra bana laf gelirse çıldırırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…