Zuzu ile keyf-i alem

oh ne güzel. benim annemde çok şükür herşeyimi yaptı. yemek takımı, tencere takımı fritöz,tost makinası,mutfak robotu nevresim havlu vs. o yönden eksiğim yok.
beyaz eşyan var mı? yatak odası perdesi halısı bunlar para tutuyor.

onları bilerek almadım çünkü düğüne yakın alınıcak şeyler onlar bence ev tutmadan daha almak saçma geliyo bana beyaz eşyaya gelince hayır bilerek almadım o tarz şeyleri

nişanlım kredi kartlarıyla 60 bin borç yapmış faiziyle birlikte düşünün artık ohaoldumsmile
Şimdi 20 bin falan kaldı.
benim kredi kartım yok. almak için başvuru falanda yapmıcam yani.

aman yapma ben senelerdir kurtulamadım kredi kartından illet bişey az harcarsan problem yokta çok olursa ipin ucu kaçıyo

valla ona bakarsan nişanı ben yapıcam eşyaları aşkımla birlikte bizde yapıcaz öle düşünüyoruz yani kıza o düşer bu düşer muhabbetini sevmiyorum ama yatak odamı kendim alıcam sonra bana laf gelirse çıldırırım

bende alıcam yatak odamı,,, aynen laf gelmesini istemiyorum.

böcüğüm kulanmadıklarınızı kapatın.
1 yada ençok 2 tane kalsın. ve çok dikkatli harcayın.
eşimde 5 tane vardı. 2 ye düşürdü. ozaman çok rahattık. haftasonu dışarda yerdik, gezerdik, alışveriş yapardık. ama sonra işler bozulduğunda aylık ödemesini bile yapamıyorduk. tabi hemen artıyor. en sonunda benim biriktirdiğim parayla eşimin anası yolladı hepsini temizledik.
şimdi kafamız rahat.
birtek elden taksitlerimiz var o kadar.

zuzum kız bu kadar çok şeyi nereye sığdırcan?
ben annemim bana aldığı şeylere keşke almasaydın diyorum.
aldığı şeyler yüzünden vitrin takımı aldık.
oysa ben az eşya istiyordum.

ay sorma yaaaa sığmıyo zaten valla:)))))))))))) her taraf benim eşyalarla dolu ben dantel mantel sevmiyom aslında kendim çok takım yaptım ama benim tabaklarım çanaklarım çok tutuyo çok severekte aldım herşyimi bir ara size bir milyona dizdiğim tabak takımlarımı göstercem

nişanlım kredi kartlarıyla 60 bin borç yapmış faiziyle birlikte düşünün artık ohaoldumsmile
Şimdi 20 bin falan kaldı.
benim kredi kartım yok. almak için başvuru falanda yapmıcam yani.
akannehir
ne almış nan o kadarlık
böcüğüm kulanmadıklarınızı kapatın.
1 yada ençok 2 tane kalsın. ve çok dikkatli harcayın.
eşimde 5 tane vardı. 2 ye düşürdü. ozaman çok rahattık. haftasonu dışarda yerdik, gezerdik, alışveriş yapardık. ama sonra işler bozulduğunda aylık ödemesini bile yapamıyorduk. tabi hemen artıyor. en sonunda benim biriktirdiğim parayla eşimin anası yolladı hepsini temizledik.
şimdi kafamız rahat.
birtek elden taksitlerimiz var o kadar.

zuzum kız bu kadar çok şeyi nereye sığdırcan?
ben annemim bana aldığı şeylere keşke almasaydın diyorum.
aldığı şeyler yüzünden vitrin takımı aldık.
oysa ben az eşya istiyordum.

bızım 1 tane ıdı
gerısı esımın kuzenınde ıdı oda gecen gün verdı
kapatmaya fırsat bulamadık
ama en fazla 2 tane bırakcam yeter

ben sevgılım yokken beyaz esyalarımı almıstım
ıyıkı almışım
taksıtım bıttı evlendım aralıkta bttı aralıkta evlendım yanı
üstelık aldığım yerde kaldı ve son model ınox olanlardangeldı
modele az parayla sahıp oldum
öle yapabılırsın cunku ben para tutamazdım takst mecbur öduon
camasr bulasık fırın almıştım:lepi:

aslında bende çok istiyodum beyaz eşyalarımı almayı şimdi diyorumki iyiki almamışım siyahlar çıktı ve benim çok hoşuma gidiyo ben evimi sayah beyaz döşemeyi düşünüyorum

bende çok merkalıyım sevgilim yokken sanki evlenecekmişim gibi çeyiz hazırladım kendime arkadaşlarım magazan kendine kıyafet alırken ben hep çeyizlik almışımdır zamanında gerçi hala da öyleyim

ben 12 ay takstle almıştım ve aldığım yere dedımkı ıstedığım zaman alcam ve ıstedığım modelle değişme şansım olacak dıye
saolsunlar dahada güzelını yollamışlar
babamında tanıdığı bıde hedıye yollamışlardı

ay benm hıc merakım yoktu öle seylere halada yok walla annem aldı ne aldıysa :))))

yok valla ben meraklıyımdır çok aldım taaa küçükken kendime limon sıkacağı bile almıştım hiç unutmam:)

he valla ben çok meraklıyım ve seviyorum valla beni tabak çanak yerleri ev eşyaları satılan şeylere hep yönelirim gezerken:)

benimde annem meraklıydı hep beni götürürdü tabak, çanak alamaya.
hepsini benim zevkime göre aldı.
danteli bende sevmiyorum ama anneciğim vitrin için dantel ördürtmüştü. ilk zamanlar kullandıma ama şimdi kenarda duruyor. dantel kola istiyor kim uğraşacak. artık doğuma yakın anneme yaptırırm.
keşke çamaşır ve bulaşık makinamı önceden alsaydım. eski modeller daha dayanıklı oluyor. benim çamaşır makinam 3 kere tamir gördü 6 senede.
bulaşık makinam sadece tek programda yıkıyor.
benden tavsiye sakın arçelik almayın eskisi gibi değil.

X