Zumba... duyan deneyen ?

Zumbayı sevdiysen en az onun kadar zevkli ve faydalı bir spor var bisikletlerin ustunde yapılan zumba gibi dusun ama su an aklıma gelmiyor ismi:KK43:

sanirim arkadasin bahsettigi spinning.ben de hic denemedim daha.ama zumbayi ben de severek yapiyorum.özellikle antröner de iyise ve müzik secimi de dogru ise cok zevkli.ama bir arkadasin da dedigi gibi haftada iki üc defa yapmaniz gerekli.ya da söyle diyim ideali haftada 3 defa kardiyo bunun yaninda biraz agirlik calisirsaniz etkili olur.

sanirim arkadasin bahsettigi spinning.ben de hic denemedim daha.ama zumbayi ben de severek yapiyorum.özellikle antröner de iyise ve müzik secimi de dogru ise cok zevkli.ama bir arkadasin da dedigi gibi haftada iki üc defa yapmaniz gerekli.ya da söyle diyim ideali haftada 3 defa kardiyo bunun yaninda biraz agirlik calisirsaniz etkili olur.

Evet spining demeye calısmıstım:)

Ayniyiz 82 ile falan basladim 75 oldum denemelisin
Canim ben geçtiğimiz aylarda olu doğum yaptim doğuma girdiğimde 96 kilodaydim. Eve geldiğimde 88 simdi 82.. Küçük hedeften basliycam. Sora zumba yapiyom evde kendi hareketimle :)

kızlar ben çalışıyorum, diyet yapamıyorum olmuyo, anca ekmeği kesebiliyorum. spordada bi düzen oturtamadım aklıma zumba geldi, gideim bayram sonrası umarım faydası olur. videolarını izledim çok eğlenceli görünüyor

Bende basladim hadi baslayalimm..
AC karninda yapıyorum zumba he zumba has :)))

Ben videoları indirip evde tv ye takıp yaptım çok etkisi oldu diyet falan da yaptım sonra buradaki diyet grubuna da üye oldum takım arkadaşlarım ve hırsım sayesinde doğum kilolarımın tamamından kurtuldum 1 yılda toplam 25 kilo verdim 55 oldum, kursa falan gitmenize gerek yok zaman bulamıyorsanız evde de yapabilirsiniz

Ben videoları indirip evde tv ye takıp yaptım çok etkisi oldu diyet falan da yaptım sonra buradaki diyet grubuna da üye oldum takım arkadaşlarım ve hırsım sayesinde doğum kilolarımın tamamından kurtuldum 1 yılda toplam 25 kilo verdim 55 oldum, kursa falan gitmenize gerek yok zaman bulamıyorsanız evde de yapabilirsiniz
ya evde yapamamki, eşim gündüz yoğun çalışıp akşam evde yatıyor, kovalar beni evden :)

zumba bir yıl yaptım şimdi kango yapıyorum zumba ile birlikte hızlı kilo verirsin tavsiye ederim.

kızlar,
dün akşam başladım zumbaya, şimdilik sevdim, 53 kiloyla başladım bakalım nerelere ineceğim

75 ten 72 ye düştüm.
Sifir kacamakla devam ederken bir kere çikolata yedim ve pess ettim arkadaslar. Simdi tekrar gaza gelmek istiyorum
Desteklerinizi bekliyorum.
Bir aydır falan biraktim ve zumba da yapmadim yemedigim herseyi fazlasiyla yedim. Yine de şükür 2 kg a yakin aldim sadece.

ben zumba ile fitinclass üyeliğim sayesinde tanıştım. 3 aydır düzenli olarak farklı salonlarda zumba dersine katılıyorum bunun yanında pilates de yaparak 10 kilo verdim. Zumba gerçekten çok eğlenceli ve zamanın nasıl geçtğiniz anlamadığınız bir ders. Tavsiye ederim

X