Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

canım biraz sabret 4. aya girdiğinde kızarmalar da azalacak.
tüylenme bende de oldu, yalnız değilsin önceki tedavimde bıraktıktan 6 7 ay sonra düzelmişti tüyler ama yine çıktı inşallah yine düzelir. doktoruma söylediğimde artma gözlemlersen ilacı bırakmamız lazım dedi dikkat et sen de biraz tüylenme normal sanırım kafana takma o da etkiler boşver sen makyajını yap çık yine.
inşallah hepimiz hepsinden kurtuluruz tedavimiz bitince

Aminn canımm inşallah kurtulucaz bebek gibi yüzümüz olucak 😊

yorumunuz için teşekkür ederim ama o günden sonra ben ilacı bıraktım çünkü tahlillerim çok yüksek çıktı herşeyi yolunda giden arkadaşlara bol sabırlar diliyorum inşallah gönüllerince olur

bir de bana dr tüylenme ilaçtan olmamıştır dedi acaba kremlerden mi oldu.. herşeyden şüphe eder oldum ..ilacı bıraktım 1 haftayı geçti herkes yüzün neden kıpkırmızı diyo yaa millette mi var bende mi var bi anormallik anlamadm .. aynaya baktığımda hiç kırmızılık görmüyorum bikaç gün hava güzeldi güneştenmi oldu bilmiyorum inşllah geçeer

olur canım o bi ay sonra falan düzelir ancak güneş kremi kullanmaya devam et mutlaka.
ben de kırmızılık görmüyorum aynada ama arada ısı değişimi, heyecanlanınca gülünce fln hissediyorum kızardığımı yanıyor yüzüm ilacı bıraktıysan geçer yakın zamanda ama dediğim gibi krem kullan lekelenme olmasın
geçer merak etme ben de önceki tedavimi yarım bırakmıştım her şey normale dönüyor bir ayda

kızlar ben kullandım ve şuan yüzümü görenler hemen ne kullandığımı soruyorular.sakın vazgeçmeyin.ben çok zorlandım yüzümde kızarıklıklar soyulmalar... dudaklarım hatta ellerim kurudu.kurumalar için blistex kullanabilirsiniz çok iyi geldi bana...

Sivilcelerim geçti ama izleri kaldı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kullanan arkadaşların da sivilce izleri kaldı mı...

İlaçtan sonra 1 ay daha cilt iyileşme sürecindeymiş..izlerim hafifleyebilr diye bekledim ..bi kaç gün sonra 1 ayım dolcak..daha iyi durumda şuan..

Sanırım tamamen geçmesi için leke tedavisine başlayacağm

Kusura bakmayı ayrı ayrı yazıyorum ama 25 msj hakkımın dolansı gerekio:):)

Kullanan arkadaşların da sivilce izleri kaldı mı...

ben de son ayımdayım, izlerim var kırmzı kırmızı yüzüm ama doktorum yazı geçir, deniz güneş gör iyi gelir, sonra eylülde bidaha gel hala geçmemişse leke tedavisi yaparız dedi. zaten lekeler için bikaç ay beklemek gerekiyor ki yaz mevsiminde zaten tavsiye edilmez pek

Bende kullanmaya başladım bugün 3. günüm. Daha önce bi doktor aşırı bilinçsiz ve şekilde vermişti tahlil falan yapmadan bende çatır çatır çatlamaya başlayınca 2 ay dolmadan fenalaşıp bırakmıştım. Kistli sivilcelerim oluştu yıllar sonra doktorum verdi bu kez bilinçliyim :)

zoretanın tedavısınde 5.ayım.
yuzumda hala sıvılclerım var.gunluk 30 mg alıyorum(sabah 20 aksam 10)
ve 5.ayda yuzum soyulma başladı bu normalmı ?bırde sureklı yuzum kızarıyor.sıcaklık degısımlerı fılan hemen etkılıyor normal durum mu bılemedım ?
soyulmalar ıyılesmeye mı haber?

kızlar bana yardımcı olursanız çokkkkkk sevinicem. ben akne tedavisi esnasında suratımı baya sıktım özellikle burnumda cıkan siyah noktaları sıktım .evet siyah noktalar sıkmam ile beraber gitti ama geriye koca koca delikler kaldı sanki iğne ilen oymuşsun. baya bir sıkmışdım onun etkisi herhalde. şu an 4. ayımdayım gözeneklerini boşalttığım bölgelerim delik deşik resmen ya çok üzgünüm çok. tedavimin en son aşaasında bu sorunu halletmeye calışıcam. içinizden birinizde böylr bir durum oldu mu olduysa çözüm bulabildiniz mi yardım lütfen kızlar

Keske kendın sıkmasaydın.mesela benım doktorum kendısı yapıyor bunu.bilinçli bir şekilde yapılması ve bizim yapmamız arasında muhakkak farlılıklar vardır...bildiğim kadarıyla oyukların cozumu olamıyor

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Zoretanin tedavisini sırt ağrısı nedeniyle yarıda bırakmış olan biri olarak bir şey söylemek istiyorum

bu ilacı kullanırken her ay doktorlar genelde sadece karaciğer testleri yapıyor onda sorun çıkmayınca ilaca devam edin diyor ama atladıkları bir şey var ben bunu kendi araştırmalarım sonucunda buldum.

zoretanin ve türevi ilaçlarda aşırı A vitamini olduğu için bu D vitamini azaltıyor.

sırt ağrısı ve aşırı halsizlikten dolayı dahiliyeye gidince d vitamini testi yapıldı ve sonucum 9 çıktı ve bu ciddi eksiklik demek 6 ay öncesinde ise 25 ti değerim.ve d vitamini takviyesine başladım.

doktora gidince bu testide isteyin bu ilacın bir yan etkisi de budur yani hiç bi doktor bunu önemsemiyor ama siz söyleyin derim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…