Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
canım sana bir ürün önericem bana acayip iyi geldi bende zoretanın kullanıyorum yarın 1. ayım bıtıyor kntrole gıdıcem benm dudaklrım fenaydı kabuk kabuk soyuluyordu agzımı acamadım kanama falan bır eczacı bana ROC Enydrial Lip Stick INI ONERDI BIR BAK NETTEN SURDUGUM ANDA SUPER OLDU YA BILISTEX hıkaye roc un fıyatı 11 tl cıvarı haberın olsun
Pazartesi 4.aya giriyorum kızlar.dudaklarm son bir haftadır daha kötü oldu.sanki uçukladı :/ pütür pütür bişeyle çııktı :/ bide okula gidiyorum çok sıkıntı çekiyorum bu konuda.denemediğim şey kalmadı dudak için.nemli olmasına nemli de yaralar oluşuyo orası canımı sıkıyo :/ şu yaralar bi gitsee

canım sana bir ürün önericem bana acayip iyi geldi bende zoretanın kullanıyorum yarın 1. ayım bıtıyor kntrole gıdıcem benm dudaklrım fenaydı kabuk kabuk soyuluyordu agzımı acamadım kanama falan bır eczacı bana ROC Enydrial Lip Stick INI ONERDI BIR BAK NETTEN SURDUGUM ANDA SUPER OLDU YA BILISTEX hıkaye roc un fıyatı 11 tl cıvarı haberın olsun

ben blistexi çok sevdim bi arkadaşımın önerisiyle almıştım ama bi kaç gün sonra dersanem başlicak medplus ı sürekli sürmek zor olur diye ii bi lip stick arıyorum yağlı bi his bırakmayan yapış yapış olmayan ve uzun süreli roc öyle mi netten baktım aa hiç yorum bulamadım canım

bende bir türlü başlamaya cesaret edemeyenlerdenim.anlamadığım bir nokta var roaccutane artık üretilmiyor mu da herkes zoretanine yoğunlaştı ya da bu daha mı iyi?? ve bir de bu ilacı kullanırken makyaj yapmanın bi sakıncası olur mu acaba?ben yüzümde bi sürü sivilce varken dışarı felan çıkamam yoksa :S :KK43: Allah hepimize şifa versin

kızlar ilacı bırakma süreci nasıl oluyor. benim tedavim 4 aydı mesela 4 ay bitti. ilacı artık içmiyorum ama yüzümde aynı gün içinde 4 tane sivilce çıktı. doktora gitmek istemiyorum. acaba birden bırakmamak falan mı gerekiyordu?

Son düzenleme:
bende bir türlü başlamaya cesaret edemeyenlerdenim.anlamadığım bir nokta var roaccutane artık üretilmiyor mu da herkes zoretanine yoğunlaştı ya da bu daha mı iyi?? ve bir de bu ilacı kullanırken makyaj yapmanın bi sakıncası olur mu acaba?ben yüzümde bi sürü sivilce varken dışarı felan çıkamam yoksa :S :KK43: Allah hepimize şifa versin

Makyaj yapmanin bi sakincasi yokta yüzün soyulacagi icin makyaj tutmaz ki .. roaccutane daha ağir zoretaninden bildigim kadariyla ..

selamlar 16 yaşındayım ve 3 4 senedir sivilce problemi yaşıyorum denemedigim şey kalmadı azitro diye bi hap kullanmıştım ama onu bırakınca tekrar cıkıyolardı.. bi arkadaşımdan duydum yüzü iğrencti sivilceden görünmüyodu 6 ay zoretanin kullanmış ve suan hicbisiyi yok.. benimde aslında büyük değil sivilcelerim hani küçük ama sık sıklar yüzümde ve alnımda..şimdi şüpheliyim kesin olarak gecer mi acaba ve kilo aldırırmı 20mg+20 olarak baslayacagım bugün 59 kiloyum..yüzümdeki sivilceler fazla belli olmuyo ama kullanırsam ilacı daha kötü olur diye korkuyorum .// kararsızım ve bir de dudakları gercekten cok mu kötü yapıyor??

zovirax çok iyii benimde dudaklarım her yaz alerji olur deniz suyundan aynı gün içinde patlar dudaklarım.. o merhemi aldım ve mucize 2 günde gecti bişi kalmadı

Ben de bugün doktora gittim benim de sivilcelerim baya az dı ama doktorum zoretanin yazdı,''bildiğim kadarıyla baya akneli ciltler için veriliyordu bu ilaç dedim'',bana siz doktorluk yapın ozaman buyurun dedi bayan doktor öyle olunca başka bişey de soramadım:KK43:(

Ben de bugün doktora gittim benim de sivilcelerim baya az dı ama doktorum zoretanin yazdı,''bildiğim kadarıyla baya akneli ciltler için veriliyordu bu ilaç dedim'':KK37:,bana siz doktorluk yapın ozaman buyurun dedi bayan doktor öyle olunca başka bişey de soramadım:KK43:(

teşekkr ederm cnm.bir haftadr vazeln kullanıyorum o da iyi geliyo.ama önerdiini de almayı düşünüyorum.

sabır kızlar...
sonunda bebek gb bir cildiniz olacak kendimden biliyorum :KK12:
sadece çok büyük sabır gerekiyor,
sayılı günler geçip gidiyor, bol su için ve yüzünüzü iyi nemlendirdiğinizden emin olun
:KK19:

arkadaşlar zoretanin 20mg 6 gündür kullanıyorum burnumda ve yanak kısmımda kırmızılık oluyor yüzümde şişiyor kaşınıyor sizdede böyle oldumu doktorumada ulaşamıyorum..fito krem yazmış ne zaman nasıl nereye süreceğimide yazmamış :KK43:( acil yardıma ihtiyacım var..

off geçen hafta doktora gittim 1. ayım dolmuştu kontrol için . neyse adam dedi test yapılcak falan kan alındı ertesi gün sonuçları alıp annem doktora goturmuş ama bize ogunden ılaı yazmıştı gittik aldık eczaneden ve ben o akşam içtim 20 + 10 mg neyse okula gıttım ben annem sonuçlar için saat 2 dde doktora gıtmış doktor kolestrolumun çok yuksek oldugunu 15 gun ılacı kullanmamam gerektıgını ve 15 gun sonra tekrar gelip test yaptırmam gerektıgını soyledı ve ogunu aksamı bu bozuk moralle eczaneden telefon geli '' hanım efendi dun aldıgınız ılacların son kullanma tarıhı geçmiş herhangı bir şey olmamıştır umarım '2 cumlesıyle karsılastım adamlara bak ya ne rahatlar bırde esantıyon kremler jeller vermeye ugrasıyolr beledıyeye sıkayet edıcemm En Büyük KK

arkadaşlar zoretanin 20mg 6 gündür kullanıyorum burnumda ve yanak kısmımda kırmızılık oluyor yüzümde şişiyor kaşınıyor sizdede böyle oldumu doktorumada ulaşamıyorum..fito krem yazmış ne zaman nasıl nereye süreceğimide yazmamış :KK43:( acil yardıma ihtiyacım var..
ben de zoretanin 20 mg kullanıyorum bugün 8. günüm aynı gün başlamışız sanırım,bu dediğiniz kremi kullanıyorsanız size iyi geldi mi?

Son düzenleme:
canim ben bu ilaci 6 ay kullandim,sac dökülmesi yapiyor,istahsizlik,panik atagi tetikliyor,sinirlilik, daha sayamacagim kadar yan etki yapti.ben bu gün bir cözelti yazdim, 1 haftada ciltte önemli degisiklikler yapiyor,su an benim cildim kagit gibi, sivilce izleri bile kalmadi.
selamlar.

ben de zoretanin 20 mg kullanıyorum bugün 8. günüm aynı gün başlamışız sanırım,bu dediğiniz kremi kullanıyorsanız size iyi geldi mi?

kızaran yerime (yüzüme) 1 kere sürdüm yapış yapış rahatsız oldum sürmüyorum daha.. ama hala yüzüm belirli saatlerde deli gibi yanıyor..:) ben burun estetiği oldum ameliyattan sonra yağ artışı oldu ve saçımda yağlanıyordu doktorum bunu yazdı çok can sıkıcı bir ilaç..yüzümde sivilce vs. birşey yok ama nedense yüzümü etkiliyor anlamadım gitti.. :/

Son düzenleme:
bende roacutane kullandım 6 yada 7 ay kan tahlili yapıldı vs. Yan etkileri dudakta kuruluk soyulma ve uyku isteğiydi. Bir sene fln cildim pürüzsüz gezdim fakat sonra tekrar çıkmaya başladılar. Benim sivilcelerim 10 senedir benimle. Bütün tahlillerimde normaldi fakat gene çıkıyordu biraz deştim ve polikistik over li olduğumu öğrendim. Eğer sivilcenin yanında tüylenme, adet düzensizliği gibi şikayetleriniz var ise bu ilaçlar işe yaramayacaktır kadın hastalıklarına muayene olmanız gerekiyor. Sivilcenin nedenini bulursanız boşuna bnm gibi ilaç yememiş olursunuz :KK43:

15 gündür dudağımın kenarındaki yarayı geçiremedim.Tavsiye edeceğiniz krem vb.bişey var mı?Nemlendirici sürüyorum ancak bi işe yaramıyor

kızaran yerime (yüzüme) 1 kere sürdüm yapış yapış rahatsız oldum sürmüyorum daha.. ama hala yüzüm belirli saatlerde deli gibi yanıyor..:) ben burun estetiği oldum ameliyattan sonra yağ artışı oldu ve saçımda yağlanıyordu doktorum bunu yazdı çok can sıkıcı bir ilaç..yüzümde sivilce vs. birşey yok ama nedense yüzümü etkiliyor anlamadım gitti.. :/

ben sivilce ve yağlanma sorunu için kullanıyorum umarım yan etkileri fazla olmaz cevap için teşekkürler :)

X