Sivilceli Ciltler Zoretanin Kullananlar buraya ! (roaccutane ile aynı etkide ilaç)

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
benn. çok şiddetli baş ağrım var 2.aydan beri hemde
Benim de ilk başladığımda olmuştu sonra devam etmedi. Heralde dedim ilaca alışırken normal. Ama beşinci ayda geri geldi. Yüzünüz ne durumda? Bende hala kızarıklıklar duruyo.

Benim de ilk başladığımda olmuştu sonra devam etmedi. Heralde dedim ilaca alışırken normal. Ama beşinci ayda geri geldi. Yüzünüz ne durumda? Bende hala kızarıklıklar duruyo.
kızarıklıklar ve lekeler hala var aşırı sert yüzüm dokununca. Kupkuru nemlendirsemde.. Kuruluktan dudagımın kenarı yırtıldı bir iz de orda var.. Yüz tüylerim belirgin ve uzadılar bla bla.. Sizde nasıl durumlar

Aynı şekilde. Benim tedavi sürecim biraz yavaş ilerliyor kilomdan dolayı doz yükseltemiyoruz. Normalde şimdiye temizlenmesi lazımdı ama izler geçmedi. Tek tük de sivilce çıkıyor. Bazen uzun süre su içmezsem çok afedersiniz idrar yaparken yanma oluyor. Eklem ağrıları zaten var. Başka da bir şikayetim yok şimdilik bakalım.

aynı şekildee idrar yanması çok kötü gercekten ben su icemiyorum midem almıyor günde 1 bardak anca ( kaç mg kullanıyosunuz? ben 3 ay 30 kullandım 4.ay 40 şimdi tekrar 30..

aynı şekildee idrar yanması çok kötü gercekten ben su icemiyorum midem almıyor günde 1 bardak anca ( kaç mg kullanıyosunuz? ben 3 ay 30 kullandım 4.ay 40 şimdi tekrar 30..
Ben 20 ile başladım. Üçüncü ayda 30 mg çıktık. Hala 30’dayım. Şu baş ağrısı çok kötü etkilemeye başladı yahu. İdrar falan su içince geçiyor da.

kızlar size bisey sormak istiyorum. Doktor bana 5.ve 6.ayı 40 olarak yazdı ben onları şu şekilde içtim. 1 gün 20 2.gün 40 içerek 1 ayda toplam 900 mg içtim yani 30’luga düşürdüm kendimce. Doktorum öyle bişey olmaz hata etmişsin diye azarladı. Hani önemli olan aylık aldığımız toplam doz değil mi? 15X20= 300 15X40=600 toplam 900 işte nerde hata etmişim acaba saçmalık değil mi

Senin dediğin doğru önemli olan aylık aldığın doz miktarı ama şöyle bi komplikasyon olur misal sen bi hafta alacağın miktarı üç günde alırsan kan değerlerin bozulur vücut sapıtır vs.

Senin dediğin doğru önemli olan aylık aldığın doz miktarı ama şöyle bi komplikasyon olur misal sen bi hafta alacağın miktarı üç günde alırsan kan değerlerin bozulur vücut sapıtır vs.
ben tam tersini yaptım 2 günde 80 alcakken 60a düşürdüm bence bi anormallik yok eczacida güzel hesap yapmissin dedi doktorun takintisi bence....

7.ay 5.gündeyim yüzümün bazi yerleri pembe derim cok incelmis saglıksız duruyor sizin de öyle mi bayanlar?

bir de ben bu ilacı kullanırken sadece 1 bardak su içiyodum günde, organlarımı çok susuz bıraktım pişmanım şimdi içeceğim sular organlarımı etkiler mi acaba zararın neresinden donersem..

ben yıllar önce kullanmıştım. dudaklarımda aşırı kuruluk yapmıştı. durup durup yüzüm kızarıp yanıyordu. ve kulaklarım deli gibi kaşınıp kızarıyordu. 6 ay tedavi görecektim. dayanamayıp bıraktım.

Kızlar selam, benim tedavimin 6.ayı ve kan değerlerim çok düşmüş. Özellikle beyaz küre ve nötrofil. Bununla ilgili bir makale buldum. Retinoid kullanan 100 kişi 6 ay incelenmiş ve değerlerinde anlamlı bir düşme görülmüş. Sizde durumlar nasıl?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…