Zor gebe kalma sürecim

hatice9242

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2017
10
7
23
Herkese merhaba
Sessiz ama forumdan çıkmayan bir takipciyim. Hamile kaldigimda buraya yazacağım demiştim o yüzden konuyu açtım. Yaklaşık bir yıldır çocuk deniyoruz fakat olmadı pco, insülin direnci ve fazla kilom var. Bebek süreci için bir yıl demişti Dr kendim inat ettim iki ay daha deneyeceğim olmazsa tüp bebek araştırmasına girecektm fakat bir yılın sonunda hamile olduğumu öğrendim. Konuyu açma sebebim fazla kiloma ve pcoya rağmen gebe kalabildigim için başkalarına da umut olmak. Bir yıl boyunca çok fazla şey denedm fakat olmadı. En son ay burda forumda birisi takviye isimleri önermişti araştırıp onu ve ümit aktasin OMEGA 3 takviyesini kullandm ve 15 gün sonra gebe kaldım tavsiye edenin ismini hatırlamıyorum ama arkasından çok çok dua ediyorum. Şuan herşey yolunda gidiyor kalp atışını duydum. Sizinle de paylaşmak istedim 💞

Bende pcos yok ama benımde kilom var biraz ve me aldsr ugrastıysam veremıyorum bizimde 1 sene olcak deniyoruz eşimdede bende de sıkıntı yok olmadı cocugumuz ilaç takviyesini ne için kullandınjz normal vitamın galıba bu ilaç

Bende pcos yok ama benımde kilom var biraz ve me aldsr ugrastıysam veremıyorum bizimde 1 sene olcak deniyoruz eşimdede bende de sıkıntı yok olmadı cocugumuz ilaç takviyesini ne için kullandınjz normal vitamın galıba bu ilaç
Benim kadar kilo yoktur 114kg ile kaldm insülin direnci olduğu için veremedm bı türlü. Vitamini çok araştırdım eşimde sorun yoktu ama süreci hizlandirsin diye o da kullandı. Maxijuno ve maxigo hiç bı Dr vermedi ben sağlam bı araştırmadan sonra böyle yapma kararı aldm içinde tek OMEGA 3 yok onu da ümit aktasinkini kullandm çok faydasını gördüm

X