Zor durumdayım

3 tane inşrah okurum canım şimdi. Rabbim göğsünü genişletsin. İnanki kardeşim aynı durumdaydım ve hiç sebepsiz saçma sapan istemim dışında bir sürü şey üst üste geldi dedim artık kafayı sıyırdım galiba ama inanki Allahın izniyle dualarla toparlandım maşalllah Rabbim bi daha yaşatmasın 🤲
Hz. Yunusun duası ile tanıştım bu sürede be dilimde sayısız çekiyordum. Gece uyurken uykuda bile çekiyordum. Ben her duanın gücüne inanırım ama bu dua beni öyle bir silkeledi ki tavsiye ediyorum sayısız çek sürekli.inşirah süresi çok güzel zaten anlamına bakarsan çok etkileyici Rabbim göğsünü genişletiyor. Bol bol nas,felak,ihlas oku. Ben hergün okuyamıyorum ama okuduğumda 100er tane okuyorum kötü enerjiyi uzaklaştırdığına inanıyorum. Bol bol esma çek benim haddime değil bunları oku şunları oku demek bende kendime yetecek kadar biliyorum ama bende aynı sıkıntıdan geçtiğim için paylaşmak istedim. Tez zamanda feraha kavuşun inşallah. Ne bu dünya kalıcı ,ne de dertler💐
Bazen gücüm kalmıyo çaresiz kalıyorum.Yunus'un duasını bende biliyorum imkansız dediğin anda okuyorsun.Umarım hepimizin dertleri biter

X